Wpis z mikrobloga

#mbank #banki #zalesie
No to ładnie. Nie dość, że płacę już piątaka miesięcznie za wypłaty we wszystkich bankomatach to jeszcze dolozycie mi 2zl miesiecznie za korzystanie ze zleceń stałych? A może jeszcze to 2zl za każde zlecenie osobno? Przecież to naprawdę śmieszne.
Karta z własnym wizerunkiem za dychę plus 2zl na mc? Haha. Spoko, rozumiem jednorazową opłatę za wyrób, ale żeby kosić klienta co miesiąc za to że tego używa? Przecież to nie nowość na rynku.
Sorry @ZespolmBanku, uwielbiam waszą aplikację mobilną, ale niedługo moje oszczędności będą leżeć u kogoś innego. To było dobrych parę lat...
  • 142
@Jack0wy: gorąco polecam Alior i "Konto wyższej jakości". Chyba od 2500 miesięcznych wpływów masz w zasadzie wszystko za darmo - karta, wypłaty we wszystkich bankomatach, nieograniczoną ilość darmowych przelewów, wypłaty w placówce (nie pamiętam jak teraz, ale kiedyś @ZespolmBanku kasował za to chyba 12 zł! - na czym się mocno przejechałem). No i są możliwie stabilni w jakości usług - co nie zawsze jest regułą, bo inny bank raz mi trzy