Wpis z mikrobloga

  • 615
#mbank #banki #zalesie
No to ładnie. Nie dość, że płacę już piątaka miesięcznie za wypłaty we wszystkich bankomatach to jeszcze dolozycie mi 2zl miesiecznie za korzystanie ze zleceń stałych? A może jeszcze to 2zl za każde zlecenie osobno? Przecież to naprawdę śmieszne.
Karta z własnym wizerunkiem za dychę plus 2zl na mc? Haha. Spoko, rozumiem jednorazową opłatę za wyrób, ale żeby kosić klienta co miesiąc za to że tego używa? Przecież to nie nowość na rynku.
Sorry @ZespolmBanku, uwielbiam waszą aplikację mobilną, ale niedługo moje oszczędności będą leżeć u kogoś innego. To było dobrych parę lat...
  • 142
  • Odpowiedz
@Jack0wy: to jest norma, w każdym banku. Uciekłam z bzwbk do mbanku z tego samego powodu. Po dwóch latach w mbanku zacznie się naliczanie opłat i też pewnie nie będzie różowo. Może zmiana banku co 2 lata to opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gilotyniarz za granicą jest za darmo, wypłaty z bankomatów, nie tylko rodzimego banku są za darmo, przelewy za darmo, tzw direct debit za darmo, karta za darmo. Można?
  • Odpowiedz
najlepiej żeby wszystko było za darmo hurr durr wystarczy ze moimi piniendzmi obracanie!!!


@gilotyniarz: No chyba o to właśnie chodzi nie? Inwestują, kupują biznesy, nieruchomości, dają kredyty na #!$%@? zasadach z 30% odsetkami, koszą hajs jak #!$%@?, a ty się jeszcze cieszysz jak głupi do sera, że ci #!$%@?ą opłaty za coś co praktycznie nie kosztuje bo robi to dawno napisany automat (komputer) :D

Ja #!$%@?, polaków to ruchać tylko w
  • Odpowiedz
Owszem, w tej chwili jest bezplatne, chodzi mi o zmiany w cenniku, które są zaplanowane we wrześniu, a tam stoi jak byk, że za zlecenia stałe będzie opłata. Swoją drogą ciekawe skąd pomysł na wprowadzenie opłaty za taki bzdet? Większość ludzi korzysta i można natluc dużo szekli?


@Jack0wy: Patrzę w ten nowy cennik i tam jak byk stoi, że zlecenia stałe będą darmowe: https://www.mbank.pl/pdf/oplaty/2017/taryfa-osobyfiz-2017-09-14.pdf
  • Odpowiedz