Wpis z mikrobloga

Zaraz chyba pójdę na czarny rynek bo nie wytrzymię nerwowo i pójdę na nadgodziny aby se kupić ten walony komputer :) #komputery
Nie pogram sobie godzinkę chociaż raz na dwa dni, bo gra się tnie nie wiem nawet od czego, a serwis to porażka jakaś.
Ręce opadają mi już... I tak mam od czerwca tego roku a te serwisy nie potrafią gry odpalić bo " IM SIĘ NIE CHCE czy coś takiego " To co oni robią? Odpalą testy programowe? A z ścinkami w grach już nie potrafią sprawdzić? Porażka!
Nawet po formacie to samo! Piszę dalej co wszędzie na każdym forum wkleiłem... a odpowiedź dostaję po dobie... Nawet film podsyłam... Może sterownika jakiegoś brakuje, nie mam pojęcia... #steam Fajnie jakby ktoś dodał np na steamie czy gdzieś...

Thyrus - Zaraz chyba pójdę na czarny rynek bo nie wytrzymię nerwowo i pójdę na nadgod...
  • 22
@Thyrus win 10, 7 czy co innego ? Odpal grę i pograj chwilę, gdy dostaniesz laga czy coś to sprawdź w menadżerze zadań zakładkę wydajność
@Thyrus: też kiedyś coś takiego miałem to się okazało że mój procek ma jakieś tam napięcie i płyta główna nie wyrabiała, może masz to samo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@musiol108: Właśnie ten SHU powodował spadek fpsów ale go usunąłem po formacie i nic nie wgrywałem serio mam tylko 2przeglądarki google chrome oraz opera i nic więcej nadal są ścinki fpsy ok