Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja mam może nie wyznanie, ale pytanie, nie piszę z oficjalnego konta bo mam jakieś opory.
Jestem niepełnosprawnym gościem(nie bardzo, ale to nie jest też że hehe jest pan chory na lenistwo - ot mam zespół Aspergera, realny a nie z aspie.fora.pl), i pochodzę z niezbyt bogatej rodziny.Znaczy nie że się jakoś nie przelewa, wręcz przeciwnie, mama ma co do garnka włożyć.

Pasjonuję się szeroko pojętą informatyką, mniej web, a bardziej administratorsko.I chciałbym się w tym polu edukować.Po sieci mniej więcej znam materiały i korzystam.Szczególnie z epubów i pdf. I tutaj pytanie, znacie jakieś ciekawe strony? prócz learn-anything.xyz.

Ale drugie pytanie, ważniejsze - znacie gdzieś gdzie mógłbym zdobyć edukację informatyczną mniejszą lub większą?Na pjwstk mnie nie stać(dlatego też napisałem), a na informatykę mają takie wyśrubowane limity że musiałbym od nowa robić maturę, nawet nie wiem czy klas nie musiałbym powtarzać.

W sumie drugie nawet ważniejsze, bo jakoś zawsze przyciągam do siebie złe osoby, i jakoś nie wiem, nikt nie chce się ze #!$%@?ą spotkać, mimo że nikogo nie bije, nie mówi jakiś uwag itp.Ostatnio mi doskwiera straszna samotność, i strasznie przykre jest nawet nie móc z kimś pójść na piwko(kiedyś to chociaż były fajne seriale które pozwalały mi zapomnieć o tym że nie mam przyjaciół - That's 70s show na przykład).Nie życzę tego nikomu :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 3