Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Kupiłem ostatnio używane auto. Jest to Chevrolet Aveo T300 sedan '04 w kolorze "Gejowski Błękit" Przeczytałem w gdzieś opinię, że wygląda jak Chłopska Kiszka XD Ale podobno liczy się wnętrze. Moje pytanie jest takie: Co zrobić aby samochód wyglądał mnien gejowsko?
#samochody #chwalesie #chevrolet i przez kolor trochę #zalesie #detailing
Pobierz Pipeinski - Dzień dobry. Kupiłem ostatnio używane auto. Jest to Chevrolet Aveo T300 s...
źródło: comment_8s7Bu7LiDxEyzyAUR8n5TvoFJOE9UEps.jpg
  • 50
@Pipeinski: No umówmy się, spoilera mu nie założysz a i pasy na masce mogą być wątpliwe. Tak jak koledzy powiedzieli - większe felgi (ale nie jakieś uber błyszczące xD), odświeżenie lakieru i będzie git. Możesz wybrać czarne felgi do lusterek, jakieś inne wstawki i może się to jakoś będzie bronić
@Pipeinski Zawsze mnie zastanawiało, co skłania ludzi do wydania swoich ciężko zarobionych pieniędzy na coś takiego. Chłopie, tutaj to nawet Xzibit nie pomoże, a tak dużej papierowej torby żeby na niego założyć to chyba nie produkują.
@pilot1123 Ludzie nie kupują, bo to okropny szrot. Przecież to jest Lanos w innym opakowaniu (dosłownie). Technologicznie to zostało w połowie lat 90, standard bezpieczeństwa to jest żart (bodaj 1 gwiazdka) , blachy o właściwościach kartonu. O właściwościach jezdnych, komforcie i wyglądzie to nawet nie wspominam. W skrócie, OP jest zadowolony... Do czasu.