Wpis z mikrobloga

@BigMilk: @Whizkazzz: z pojęciem islamu kulturowego nie spotkaliście się jeszcze? Ale macie rację, tutaj bardziej pasuje słowo - islamofobia. Bo jak nazwać sytuację w której widok modlących się ludzi prowokuje do takich wypowiedzi?
  • Odpowiedz
A ja głupi myślałem że Polska to kraj świecki, bez oficjalnej religii.


@prawa_reka_sorosa: krzyże w państwowych placówkach, instytucja kapelanów, dotacje na kościół oraz religia w szkole i szereg innych przywilejów mówią jednak co innego
  • Odpowiedz
@tutirutu: nie naziści tylko niemcy, nigdy nie było takiego kraju jak Nazistan czy coś podobnego, tak jak nigdy nie było narodowości nazistowskiej, natomiast jeśli chodzi o muzlumanow w ich krajach to w niektórych przypadkach jesteś wysyłany do więzienia albo od razu wieszany za okazywanie swej religijności pozdro mirabelko
  • Odpowiedz
nie naziści tylko niemcy, nigdy nie było takiego kraju jak Nazistan czy coś podobnego


@krzysztof-marcin-rybacki: Głupszej rzeczy dawno nie czytałem. Naziści to Niemcy - jest to po prostu określenie znacznie bardziej precyzyjne. Czy jak powiem "piłsudczycy" to nagle przestaje mówić o Polakach? Czy Banderowcy to nie Ukraińcy? Czy bolszewicy to nie Rosjanie?
  • Odpowiedz
Teraz zauważyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) chodziło mi o rasizm kulturowy nie "islam kulturowy". Pieczony GBoard ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@krzysztof-marcin-rybacki: czemu wybielasz nazistów z Austrii? Tam ich nie było Twoim zdaniem? Pomijasz członków NSDAP z tego kraju, pisząc o nich "Niemcy". Austria się dość mocno wywinęła od swoich win, całkiem niesłusznie moim zdaniem, a Ty to widzę pogłębiasz.
  • Odpowiedz
W kraju w którym naziści wymordowali 6 milionów Żydów


@tutirutu: bez kozery powiem pińcet xD


każdy Niemiec był wtedy nazistą? Każdy Polak po 45 był komunistą? Przecież Polska Republika Ludowa...


@tutirutu: i #!$%@? logiki ciąg dalszy.

Umiesz odróżnić WOLNE WYBORY w Rzeszy od SFAŁSZOWANYCH wyborów w Polsce, gdzie Moskwa musiała się nielicho natrudzić, by usadowić swoich wysłanników na stołkach?
Pewnie nie.
  • Odpowiedz