Wpis z mikrobloga

@JanuszProgramowania: tak pamiętam tego merola :D to gdzie mieszkasz też pamiętam. Wszystko pamiętam!
1380? A ty civica miałeś? No lel :D tak to teraz konstruujo

Najgorszy aquaplaning wykryjesz dopiero jak będziesz chciała coś zrobić, w najgorszym wypadku może Ci uciec tył jadąc prosto ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak zaczynasz skręcać i czujesz że auto nie skręca, to nie skręcaj mocniej, utrzymuj kąt kierownicy na czucia tak jakbyś
  • Odpowiedz
skąd będę wiedziała, że wpadłam? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@nama: nie będziesz miała dużej kontroli nad autem. Najlepiej nie robić gwałtownych ruchów. Ja miałem tak, tam gdzie się zjeżdża na A4 w stronę Gliwic, tam gdzie teraz postawili ten fotoradar, mimo że prędkość była niska. Nic nie jechało na szczęście, ale bardzo blisko wylądowałem krawężnika. Serce mocniej zabiło też.
  • Odpowiedz
@nama: czyli średnio wychodzi mi utrzymanie anonimowości na Mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Civica nadal mam, ciężkawy jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1100 kg i SUV, to bardziej mi crossoverem pachnie, ale wyprowadź mnie z błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napęd 4x4, obstawiam że i tak powyżej jakiejś prędkości Ci go rozłącza i napędzana jest tylko przednia oś, albo
JanuszProgramowania - @nama: czyli średnio wychodzi mi utrzymanie anonimowości na Mir...
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: Suzuki Vitara więc nie wiem czy to suv czy crossover nie znam się :D
To znaczy ja mam napęd "ustawiany". Normalnie jeżdżę na auto czyli mam na przód, mogę sobie go przełączać. Pełny napęd na 4 mam do 60 km/h ale to musiałabym sobie go ustawić. Podobno faktycznie się dołącza tył jak uzna, że jest potrzebny.

To co ten pan w audi odwala nie wygląda tak skomplikowanie a pewnie jest
n.....a - @JanuszProgramowania: Suzuki Vitara więc nie wiem czy to suv czy crossover ...

źródło: comment_PHHMP9JSAtlMTeKnftrCSP4mKGtT5xSd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nama: trudna sprawa, ale zwracam honor, bo Vitara kiedyś była bezapelacyjnie terenówką, potem się ucywilizowała, i faktycznie bliżej jej do SUVa niż do Crossovera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ta masa mnie zaskoczyła, bardzo leciutka jest, dlatego obstawiałem Suzuki SX4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: i tak mam cięższą o 100 kg bo z napędem, bez AllGripa waży ciut ponad tonę.
Obecnie Vitara jest bez ramy stąd ten spory przeskok z terenówki na SUVa, z ramą został tylko Jimmy, który podobno w mieście jest bardzo niewygodny.
  • Odpowiedz
@nama: Przedewszystkim nie #!$%@?ć ( ͡º ͜ʖ͡º) Kilka razy wpadłem w aquaplaning ale skończyło się na lekkim zarzuceniu przodem. ESP i puszczenie nogi z gazu dało radę. Generalnie to przy prędkościach 120-140 coś takiego mnie spotkało. Jak jadę wolniej w okolicach 100 to nic takiego nie miałem. Wiec recepta jest prosta, jedź wolno. Inna sprawa, że moim autkiem cieżko jechać wolno ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz