Wpis z mikrobloga

Szukam pracy w branży IT. Najlepiej. Chociaż ogólnie mogę robić wszystko.
Oprócz budowlanki. Bo robię obecnie w tej branży za 12 zł na godzinę. Ale nie wyrabiam fizycznie w tej branży. Po prostu się do tego nie nadaję.
Mam 26 lat. Nie piję, nie ćpam.
Szukam czegoś z zakwaterowaniem. Na terenie Trójmiasta i okolic.
Obecnie mieszkam w #lebork
Okolice Gdyni.
Mam 12 lat doświadczenia w branży IT. Naprawy komputerów itp.
Potrafię komunikować się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym.
Posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
Jak pisałem, posiadam doświadczenie w pracy w branży IT oraz budowlanej.
Pracowałem też kilka lat za granicą.
Obecnie życie potoczyło mi się tak że wylądowałem w okolicach trójmiasta.
Jestem z województwa Łódzkiego.
Pilnie czegoś szukam. Bo chciałbym zacząć robić cokolwiek po odejściu z roboty na budowie. Pisałem fizycznie do tego się nie nadaje. I mieć własne pieniądze.
Niż zdechnac z głodu.
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc. To będę zobowiązany.
#trojmiasto #polska #praca #gdansk #gdynia #sopot
  • 21
@013cth: Na IT się nie znam, Biedronki, Makro, Selgros szukają magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe, zresztą wszędzie są potrzebni. 3500-5000 zł brutto, w stoczni nawet więcej. Wymóg to umiejętność jazdy, nie sam papier. Pokój wynajmiesz od 600 zł na skrajnych dzielnicach miasta, stocznia chyba też ma jeszcze hotel pracowniczy.
@013cth: admin/informatyk/serwisant to najlepszy start w IT jaki możesz mieć z twoim doświadczeniem. Napisz CV uwzględniając głównie swoje doświadczenie w tej dziedzinie (inne dziedziny dodaj wyłącznie jeśli powstałaby przerwa) i wysyłaj na ogłoszenia.
Powodzenia. Też podobnie zaczynałem, choć interesowałem się głównie programowaniem (perl, web, itd).
@alhakeem: złożyłem Tydzień temu na Lęborku CV. Biedronka, bricko, Kaufland, jakaś firma co metalami się zajmuje. Wózki widłowe. I zero odpowiedzi. Posunąłem się do tego że do pobliskiej pralni CV złożyłem. Bo szukali pracownika. Pomimo braku doświadczenia złożyłem CV. Zero odzewu. To poszedłem na budowę. Bo od ręki mnie przyjęli.
Niestety mój organizm nie wyrabia na budowie. Dlatego szukam czegoś innego
@013cth @013cth znam jedną ofertę na pół etatu ale robota ciężka i #!$%@? trochę ale po d dachem w magazynie. Jak chcesz to dam namiar ale uprzedzam ze lekko tam nie jest. Praca od ręki raczej.