Wpis z mikrobloga

@revon: moja rozłożona praca na parę dni to nadal gdzieś z dwa razy krócej wykonana niż osoby na tym samym stanowisku co ja xD nikt mi nie złoży wypowiedzenia, bo aby przyjąc kogoś to by musieli mu zapłacić z 3 razy tyle co mi, tak optymistycznie zakładając.
@BillyMenadzer a jednak Ciebie zatrudnili na takie stabowisko i zgodzileś sie robić za takie pieniądze. Myślisz, że nie znajdą kolejnego chętnego skoro już na jednego trafili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BillyMenadzer: Dobra, to może z trochę innej perspektywy. Jeżeli zaczniesz wykonywać swoje zadania w tyle czasu ile rzeczywiście na nie potrzebujesz - jest szansa, że pracodawca to zauważy/doceni?
@BillyMenadzer: A tam, Mireczku - nie spróbujesz to się nie dowiesz. Ja wyszedłem przed szereg i wyszło na lepiej. Rób jednak jak chcesz- Twoje życie Twoje kredki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!
@BillyMenadzer: widze januszowo mocno Daj palec, a wezmą całą rękę.
@revon: U mnie w pracy też tak twierdzili, a jak posypały się wypowiedzenia, to nagle można się dogadać i płacić więcej, ale na co dzien, to zawsze januszowa gadka, że na twoje miejsce jest 10 xD
@benzdriver: Nie sadze. Jak janusz zacznie rumakować i go zwolni, to będzie na jego miejsce zatrudniał dwóch ludzi.

Wymagania z dupy, ale podwyżki
@Blaskun w większości przypadków tak jest, że to tylko gadanie, dobrze o tym wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się obok mojej firmy kolejna duża wybudowała to nie czekali na wypowiedzenia tylko obudzili się w czas, że chyba dobry moment podwyżki dać xD
@revon: No u nas to samo. Do nowej chcieli przejść. Najśmieszniejsze jest to, że ciągle nam wmawiali, że dokładaja do nas, bo zakład na minusie, a okazało się, że jak ten co otworzył nowy zakład chciał nas wykupic, to nie, bo za duże zyski z nas mają. :D
Teraz będą trwać negocjacje związków o podwyżkach. Pewnie się nie zgodzą i niestety strzelą sobie w stopę, bo normy ciągle w górę, a