Wpis z mikrobloga

@greyhamster: Brzoskwiniowy od Yves Rocher wydaje mi się spoko. Tylko dobrze jest wyłapać na promce. Mi się udało za dychę dostać xD Pachnie jak prawdziwa brzoskwinia. Jest lekki i miły na skórze. Rozświetla cerę, więc jak nie lubisz takiego efektu to polecam wcierać na noc albo wybrać wersję kremu na noc (ale jest już ciężka i bardziej jak maska)
ja od kilku miesiecy uzywam przeciwzmarszczowej ziaji 30+(takie malutkie biale opakowanie, w rossmannie 7zl) , troche na wyrost wiekowo ale jest ok, bardzo lekki, jak sie wchlonie to idealny pod makijaz.Chociaz nie wiem czy dziala xD Jak znajdziesz cos ciekawego to daj znac, bo u mnie tez najwyzsza pora zeby zapobiegac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@greyhamster: tak jak mówią dziewczyny albo coś z retinolem plus vitamina c albo zainwestuj w dobry drogi krem i serum typu estee lauder. Te wszystkie tanie kremy p zmarszczkowe to za przeproszeniem ale kija pomagają conajwyzej nieznacznie opóźniają pojawianie się zmarszczek chociaż i w to wątpię... ot po prostu nawilżają. Moim zdaniem jedyna opcja na zmarszczki jest retinol i zabiegi u kosmetyczki typu laser, peelingi itd cała ta drogeryjna masa to
@StaryZdzich: możliwe. Mówiłam bardziej o serum Perfectionist i jakiś lepszy krem do twarzy. Chociaż to i tak moim zdaniem wiele nie da. Trzeba dbać o nawilżenie i nie dopuszczać do pojawienia się pierwszych zmarszczek a jak już są to raczej tylko gabinet medycyny estetycznej. Takie moje zdanie :)
@Thalassa: drogie =/= dobre. O to mi chodziło. Trzeba też się wysypiać i nie pić alkoholu. Ale faktycznie, jak już zmarszczki są na buźce to można tylko powstrzymać ich pogłębianie się lub iść do dobrego gabinetu na wypełnianie, nici czy tam coś takiego. A ten Perfectionist - wzięłam pod lupę początek składu, tak z ciekawości (skład z wizaż.pl):
Dimethicone - Emolient suchy. Wykazuje działanie osłonowe, chroni skórę i włosy przed czynnikami
@StaryZdzich: o wow, dziękuję za tą analizę :) Jestem początkująca jeśli o składy kosmetyków chodzi. Jednak tym serum zachwycają się tłumy i połowa internetów... również 2 dermatolożki polecały go moim koleżankom. Zamierzam mimo wszystko zainwestować w to serum+ olejek Kiehlsa który też robi furorę. Akurat w moim wypadku to już 30 rok mija więc postanowiłam inwestować w droższe kosmetyki.