Wpis z mikrobloga

Brakuje mi w tej grze takiego ludzkiego podania sobie ręki po meczu... czasem nawet po przegranym spotkaniu mam ochotę powiedzieć przeciwnikowi - „zajebiste spotkanie ziomuś, powodzenia!” Albo „dzięki za fajny mecz, może następnym razem Ci się uda” cokolwiek... chce interakcji z człowiekiem w tym fucie... nie macie tego? Brakuje mi tez opcji zagrania z przeciwnikiem rewanżu - dlaczego EA nie pozwala mi się odegrać lub przyjąć wyzwania od pokonanego? Były takie możliwości we wcześniejszych edycjach? #fifa #fut #fifa18 #fifa17 #gorzkiezale
  • 15
@zakoo: w grach drużynowych to jest spoko ale w fifie nie mam takiej potrzeby, ta społeczność się nie nadaje do takich funkcji bo jest dysfunkcyjna sama w sobie. Atakujesz bramkę przeciwnika 50 minut, on jednym strzałem trafia bramkę i dabuje śmiejąc ci się w mordę, typowa fifa. Nie podzielam twojej opinii
@szeryfe: najpewniej byłoby dokładnie tak jak piszesz, ale szybkie bany na dni/godziny załatwiłaby sprawę. Choć rozumiem, ze ktoś fifa poonts musi jednak kupować a EA istnieje dla zysku a nie dla graczy :) jednak Opcja rewanżu mogłaby zostać po prostu uruchomiona - bez samej interakcji z graczami. Zdarzają mi się takie mecze ze z chęcią #!$%@? jeszcze raz bym dorwał... ;)
@zakoo: nie. każdy wie jaka jest społeczność wiec dlaczego coś ukrywać? Gościu na /r fifa napisał zwykłego posta gdzie o coś się pytał jak człowiek człowieka i dostał 1000+ plusów na głównej stronie bo ludzie byli w szoku ze gracz fify może być kulturalny i nie jest #!$%@? umysłowo
@zakoo @ActiveekHere
Ja czasem mam smutek, ze gosc gral duzo lepiej odemnie, a ja mu strzele jakas przypadkowa na 20 jego strzalow. Wtedy pomijam jak najszybciej powtorke, po czym mam ochote powiedzieć mu, że znam to uczucie ziomek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zakoo też chętnie bym zagrał rewanż czasem... A jeśli moznaby ustalić pulę zakładu np (obie strony dają "wpisowe", zwycięzca zgarnia wszystko) to już w ogóle fajnie by było. No ale tego nie będzie nigdy, bo ea pewnie nie ogarnęłaby ustawionego obrotu coinsami już w ogóle.