Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: Pomijając jej być może zbyt agresywny ton, to zgadzam się w 100%. Z jakiej racji ktokolwiek ma jej rozkazywać zgasić papierosa w jej własnym aucie? Ja jestem przekonana, że koleś w okienku nie poprosił ani nie zapytał o to grzecznie tylko wymagał, więc sorry, ale nie. Zleciało tyle krytyki na nią właśnie najcześciej od prostackich Janków, rzucających się o kulturę, którzy 5 minut później rzucają niewybredne żarciki o zabarwieniu seksualnym
Jak ta stacją to robi, że wynajduje takie okazy #p0lka i promuje je


@smutny_kojot: przeciez ty robisz dokladnie to samo. Znalazles jakas lambadziare, znana z tego ze nikt jej nie zna.
Wrzuciles jej 5 filmow, chyba tylko po to zeby #!$%@? jej wyswietlen.
Kogo obchodzi ze #!$%@? cos w macu - nikogo.

A ty lecisz na mirko i #!$%@? jej reklame za darmo (?), a potem zdziwiony pytasz sie kto to
@smutny_kojot: Pomijając jej być może zbyt agresywny ton, to zgadzam się w 100%. Z jakiej racji ktokolwiek ma jej rozkazywać zgasić papierosa w jej własnym aucie? Ja jestem przekonana, że koleś w okienku nie poprosił ani nie zapytał o to grzecznie tylko wymagał, więc sorry, ale nie. Zleciało tyle krytyki na nią właśnie najcześciej od prostackich Janków, rzucających się o kulturę, którzy 5 minut później rzucają niewybredne żarciki o zabarwieniu seksualnym
@SpasticInk: o tym tsz mówię, nie znamy nagrania od początku, koleś mógł poprosić w takim razie o niedmuchanie w jego stronę i ja jednak nadal nie rozumiem w czym problem, skoro okienko od mcdrive jest otwierane tylko i wyłącznie na 15 sekund żeby przyjąć płatność i wydać zamówienie. Rozumiem, że jak do sklepu wpadnie śmierdzący Janek po browara to kasjerka tez ma mu powiedzieć, żeby poszedł się umyć i wtedy dopiero