Wpis z mikrobloga

Cześć, zlecę wykonanie elastycznej prostej aplikacji, żadnych fajerwerków i bardzo prosty system.
Potrzebuję apki która pozwoli dodawać nazwę która będzie widoczna na liście, a po wyborze jednej możliwość dodawania wartości i kumulowania jej z opcją dodatkowego podglądu z zarejestrowanym time stamp i opisem zdarzenia. Czyli np mamy listę powiedzmy 40 nazw które wprowadziłem i chcę wybrać jedną wpisać -30, zatwierdzić, za 3 godziny ponownie do tej samej nazwy zapisać - 30, otrzymać przy nazwie widoczną podsumowaną wartość -60 I gdy będę potrzebować po wyborze otrzymać wynik z zarejestrowanym zdarzeniem -30 04.10 9:00 "ZDARZENIE X" -30 04.10 12:00 "ZDARZENIE Z". Tak bym mógł później zrobić osobne małe zestawienia kopiując loga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#webdev #programowanie
  • 14
Cześć, zlecę wykonanie elastycznej prostej aplikacji, żadnych fajerwerków i bardzo prosty system.

Potrzebuję apki która pozwoli dodawać nazwę która będzie widoczna na liście, a po wyborze jednej możliwość dodawania wartości i kumulowania jej z opcją dodatkowego podglądu z zarejestrowanym time stamp i opisem zdarzenia. Czyli np mamy listę powiedzmy 40 nazw które wprowadziłem i chcę wybrać jedną wpisać -30, zatwierdzić, za 3 godziny ponownie do tej samej nazwy zapisać - 30, otrzymać
@QaDo: Ta aplikacja wygląda na część większej całości. Jak znajdziesz programistę to lepiej od razu opisz w jakim procesie to ma pomagać - jak się nie dowiesz, że można osiągnąć takim programem więcej, to przynajmniej się nie zdziwisz późniejszymi kosztami dodawania jakiejś głupiej funkcjonalności.
@laki1: Hehe nie trafiłeś, się nie spinam, zauważ kto dogryzł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W postaci skryptu to za pewnie cena koło 170, a coś bardziej ambitnego więcej. Mam dobrą ofertę za 360, muszę tylko przenieść na konspekt wizję.