Wpis z mikrobloga

Young Leosia ogłosiła że nagrywa wspólną płytę z Bambi

Ahh…moje 2 ulubione artystki i zarazem 2 najpiękniejsze kobiety zaśpiewają razem na jednym krążku. To najwspanialsza wiadomość jaką dzisiaj usłyszałem. Jak Leosia i Bambi nagrają ten krążek to ja zamówię go jeszcze w pre-orderze. Będę pierwszy, który otrzyma ten przełomowy album. Kocham Was, moje ślicznotki! Marzę o tym, aby pewnego dnia obudzić się u Waszego boku w łóżku, zjeść z Wami śniadanie i wziąć z Wami wspólną kąpiel. Wymasowalbym Wam plecki i stópki lepiej niż kosmetyczka. Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkamy we trójkę gdzieś w Santiago de Cuba tak jak w Twojej piosence, kochana Leosiu
#youngleosia #youngleosiaposting #ladnapani #stopyboners #famemma #bogini #seks #polskirap #cycki #spektakularnedupsko #muzyka #kochamleosie
karix98 - Young Leosia ogłosiła że nagrywa wspólną płytę z Bambi

Ahh…moje 2 ulubione...

źródło: leosia-2

Pobierz
  • 13
Young Leosia ogłosiła że nagrywa wspólną płytę z Bambi


Ahh…moje 2 ulubione artystki i zarazem 2 najpiękniejsze kobiety zaśpiewają razem na jednym krążku. To najwspanialsza wiadomość jaką dzisiaj usłyszałem. Jak Leosia i Bambi nagrają ten krążek to ja zamówię go jeszcze w pre-orderze. Będę pierwszy, który otrzyma ten przełomowy album. Kocham Was, moje ślicznotki! Marzę o tym, aby pewnego dnia obudzić się u Waszego boku w łóżku, zjeść z Wami śniadanie i