Wpis z mikrobloga

@itsam5 kolekcje to ogólnie sklep w którym masz postacie, skórki, wierzchowce itd. Myślę że najlepiej wydawać na postacie, czasami jest pakiet kilku postaci do kupienia poza tym postacie rzadko lecą ze skrzynek i na stymulator z nim szybciej lvl wpada jak i więcej złota za mecz :)
@itsam5:

Postacie w promocji > Pakiety postaci (bez skinów) > Postacie > Skrzynki > Pakiety postaci (ze skinami)

Szansa na postać ze skrzynki jest bardzo mała. Za kryształy najlepiej kupować postacie. A skrzynki łatwo się farmi (szczególnie jak masz sporo postaci na 1 poziomie - wystarczą 2 mecze i masz skrzynkę)

Zauważ, że im mniej masz postaci, tym prawdopodobieństwo wypadnięcia bohatera ze skrzynki jest większe..
@itsam5 nigdy nie liczyłam czy taki pakiet jest opłacalny, zaczynałam grę jak był na start pakiet 20 postaci za dosyć mała kwotę, później kupowałam postacie pojedynczo. Starsze postacie nie są drogie więc możesz zacząć kupować od nich ;p
@itsam5:

Szczerze to nie wiem. Wydaje mi się, że promocje nie są co tydzień, tylko z okazji jakiegoś wydarzenia. Najlepiej śledzić blog HoTsa, jednak prawie zawsze jest informacja w Battle.net > Wiadomości.

Od siebie dodam też, że Najdroższe postacie =/= Najlepsze postacie. Po prostu im nowsza postać tym droższa. Postacie za 15 000 złota to najnowsze postaci - cena tej postaci spada do 10 000 gdy pojawia się kolejna nowa postać.
@Lariena:

No tak średnio bym powiedział. Kilka miesięcy temu każdy bał się podejść, gdy widział chronię, a teraz to takie meh. najbardziej ucierpiał ten piaskowy podmuch, gdzie było 600+4% (chyba), a teraz jest 200+%+45 za każde trafienie (chyba)

Tak czy siak słabo się nią gra teraz. o wiele lepszym wyborem jest Li Ming, która ma pewniejsze strzały, także dobry burst, oraz może się "zaadaptować" do przeciwnika.

Grając chronią masz tak naprawdę
@Marcinox To fakt słabiej się nią gra, jednak nadal potrafi swoje zrobić. Ale chociaż zmienili jej misję bo tak można było się długo bawić żeby ją skończyć. Li Ming też do końca nie jest za dobrą postacią, jeżeli oczywiście bije się między minionkami ciężko trafić wtedy przeciwnika jak jest w środku nich. Gdyby nie to byłaby cudowna postacią, ale każda postać ma swoje plusy i minusy.