Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#narkotykizawszespoko #podrywajzwykopem #mindfuck

Byłem tydzień temu w jednym z bardziej popularnych pubów w #szczecin no i jakimś cudem spotkałem tam mojego przyjaciela z #holandia który miał przy sobie ectasy, spytałem się czy by mi nie sprzedał bo zawsze chciałem spróbować, dał mi za darmo za przysługę, która mu wyświadczyłem kiedyś. Wziąłem jedną czaszkę i nie umiem już ocenić, ale po jakimś dłuższym czasie zaczęło działać, pierwszy raz czułem jedność z innymi ludźmi, kurczę już nie wspomnę o tym, że jak poszliśmy do klubu potańczyć to miałem taki luz w mięśniach, tylko sobie mówiłem, ale zajebiście tańczysz, powinieneś zapisać się na jakiś kurs tańca, szkoda taki talent zmarnować. Jakaś kobieta Ci podoba się? Nie ma problemu gadka sama nawijała się mi, zdobyłem kilka numerów, ogólnie kilka kobiet mnie same zaczepiały, abym z nimi potańczył :p, fajne uczucie naprawdę. Muzyka mi tak fajnie wchodziła, że nawet westbam mi podobał się, którego osobiście nie lubię, tak z jeszcze innych plusów to odstałem kosza od jednej kobiety, do której podbiłem dwa lata temu : DDD ona mówi do mnie, że mnie zna, a ja że pierwszy raz ją widzę. Trzy dni temu przypomniało się mi, że rzeczywiście kiedyś z nią gadałem. Pierwszy raz spróbowałem #mdma i bardzo polecam, nigdy tak dobrze nie bawiłem się na baletach. Teraz wydaję się mi, że jestem bardziej pewny siebie, nie przejmuję się miłosnym porażkami, po prostu bardziej na luzie podchodzę do życia, zapisałem się na boks, taniec, języka hiszpańskiego zacząłem uczyć się i do psychoterapeuty mam termin, od którego uciekałem, bo mówiłem sobie po co mi to #depresja sama przejdzie. Chociaż mnie rodzina nie kocha, kobieta na której mi zależało odrzuciła mnie, znajomi mają #!$%@? na mnie, nie mam matury przez lenistwo, chodzę do #!$%@? roboty to i tak lubię życie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 11