Wpis z mikrobloga

@To_ja_moze_pozamiatam:

Jak chcesz, to pogogluj.

jak wrzucasz statystykę to wrzucaj też wiarygodne źródło badań, a nie zrzucasz odpowiedzialność udowadniania własnej tezy na innych 'bo kiedyś tam widziałem coś tam i ogólnie to chyba legitne', taki argument nie jest w ogóle argumentem wg zasad retoryki
  • Odpowiedz
kobiety wolą mężczyzn którzy nie mają zbyt dużego przebiegu.


@To_ja_moze_pozamiatam:
@Amayor: Gdzie to jest? Były nawet robione badania i okazało się, że gdy mężczyzna mówił kobiecie o tym, że był już wcześniej z kobietami to rosła jego szansa na to, że kobieta pójdzie z nim na drugą randkę. Efekt się zatrzymuje na 4 kobietach. ( w sensie mówienie że się było z 20 kobietami czy z 4 już nie ma
  • Odpowiedz
  • 5
@fefler: Były też badania które pokazywały że kobiety nie chciałyby partnera z przebiegiem większym niż (tutaj nie pamiętam liczby) chyba 6 partnerek seksualnych. Zdaje się też że z tych badań wynikało, że idealny "staż" to dwie lub trzy partnerki wcześniej.
Więc tak, najwyraźniej kobiety są mniej zainteresowane mężczyznami bez doświadczenia, ale z drugiej strony puszczalskich facetów też nie chcą.

Swoją drogą takie badania powinny być robione osobno w każdym kraju. Wiadomo,
  • Odpowiedz
@Amayor: To się da wytłumaczyć ale nie wspominasz że jest znacznie mniej kobiet wolących prawiczków niż facetów wolących dziewice.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Imho nie jest lepsze, jest tak samo słabe.
Swoją drogą z badań wynika, że kobiety wolą doświadczonych facetów - ok. Ale ciekawe jak to się ma w grupie kobiet będących dziewicami. W ogóle temat jest strasznie mało zbadany i co najwyżej możemy sobie tutaj gdybać. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@PiSbolszewia: O.o Jakim trzeba być zjebem żeby takie rzeczy pisać publicznie niezależnie od płci? Oczywiście że taki gość nie miałby zainteresowania, bo wpisywanie tego w opisie znaczy że jest się ostro #!$%@?.
  • Odpowiedz