Wpis z mikrobloga

@Aokx: Czy ja wiem czy tak znacznie mniej? To chyba zależy w jakim środowisku się obraca. Ja np. wcale tak nie uważam. Jestem za równością w tej kwestii. Utarło się, że każda kobieta powinna być dziewicą bo przecież faceci lubią dziewice, ale nie zgodzę się, że żadna nie chce prawiczka - po prostu z bycia prawiczkiem robi się taki big deal i problem (choć w dzisiejszych czasach z bycia dziewicą zaczyna
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Nie wiem po co Ty tyle piszesz. Może nie znaczniej mniej ale faceci dużo mocniej chcą dziewic. Nie wiem skąd wam się wzięła równość w tej kwestii... I facetów nie interesuje praktyczną część strony od kobiety że ona musiała mieć 5 bolców żeby się zdecydować który jej się podoba, facet chce dziewice i gówno go obchodzi co wy se myślicie.
  • Odpowiedz
@Aokx: Wypowiadasz się w imieniu wszystkich mężczyzn. Rozumiem, że jak ja chcę prawiczka to mam napisać w imieniu wszystkich kobiet "Kobiety chcą prawiczka i gówno je obchodzi co wy se myślicie?" ( ͡º ͜ʖ͡º)
W ogóle te marzenia o narzeczonej dziewicy to chyba tylko gimbaza może mieć która nie zetknęła się z prawdziwym życiem.
  • Odpowiedz
@Amayor: 1. Są ankiety które potwierdzają to co mówię. I wystarczy znać się trochę na życiu żeby to wiedzieć.
2. To jest jakieś prawo wszechświata że kobieta ma się puścić? Nie jest niemożliwym znaleźć dziewczynę dziewice.
Uwydatnia to tylko jak bardzo faceci chcą dziewic skoro ciągle o tym piszą. I twoje głupie manipulacje nic nie zmienią.
  • Odpowiedz
@Aokx: 1. Wiesz, ostatni raz słyszałam facetów wygłaszających opinie że chcą dziewicę jak byliśmy w gimnazjum/liceum.
2. To jest jakieś prawo wszechświata że kobieta nie może się bawić? Są też statystyki odnośnie wieku inicjacji i dziewic wiek 20+ i Twoje głupie marzenia nic nie zmienią. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Amayor: Jesu jakie to typowe w dyskusjach na ten temat z kobietą nie wiadomo o co chodzi bo co chwilę zmieniasz sprawę o której rozmawiamy, powtarzanie się i gadanie bez sensu. 1. To że się nie przyznają nic nie mówi o tym czy chcą dziewice... Np. Może się nie przyznają bo panicznie się boją tego że jak jakaś kandydatka na kobietę ich życia się o tym dowie to ich okłamie że
  • Odpowiedz
  • 2
@Aokx: Jesu, jakie to typowe w dyskusjach na ten temat z kobietą, nie wiadomo o co chodzi bo się trzeba przypieprzyć do płci rozmówcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz, ja wiem, że faceci marzą o dziewicy, tak samo jak dużo z nich marzy o powiedzmy zostaniu znanym piłkarzem. Rzeczywistość to osobna sprawa.

Jasne, że da się znaleźć dziewice na żonę, nigdzie nie napisałam, że one nie istnieją.
  • Odpowiedz
@Amayor:

Jasne, że da się znaleźć dziewice na żonę, nigdzie nie napisałam, że one nie istnieją.


Chyba nie potrzebnie zakładam że twoje słowa mają sens, piszesz żeby pisać a ja się głupi staram prowadzić normalną dyskusje.
  • Odpowiedz
@libmor: @pianinka: Wiem, że ciężar leży na mnie. To badanie i ten obrazek były jakiś czas temu popularne w necie oraz tu, na wykopie. Szczerze mówiąc myślałem, że jest znany. Obrazek jest powielany i omawiany w necie. Ja wrzuciłem z pracy pierwszy wynik w google. Uznałem potem, że średnio ogarnięty człowiek sobie wyszuka tak popularny temat w necie (cała masa wyników i ten wykres w kilku wersjach) ale widzę, że
  • Odpowiedz
  • 1
@Aokx: Właśnie chyba w tym problem, że nie widzisz tego co jest napisane, tylko widzisz to, co chciałbyś żeby było napisane.

W każdym razie dorośli ludzie na ogół porzucają to naiwne marzenie o dziewicy, bo wystarczy trochę doświadczenia żeby wiedzieć, że seks to nic takiego i jest to wiele hałasu o nic. Nie ma tu nic aż takiego mistycznego żeby dziewica miała być z jakiegoś powodu lepszą kandydatką na żonę.
  • Odpowiedz
@Amayor:

Nie ma tu nic aż takiego mistycznego żeby dziewica miała być z jakiegoś powodu lepszą kandydatką na żonę.


Aha. Faceci dojrzewają i przestają woleć dziewice i skoro Ty tak mówisz to musi to być prawda... Aha. A może godzą się ze swoim smutnym losem? I mimo że gorzej będą traktowali swoją partnerkę to chcą jakąkolwiek mieć? Nie przyszło Ci to do głowy gdy układałaś swoją piękną hipotezę? Ciekawe dlaczego?
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Wszystkie zalinkowane badania były przeprowadzane na kobietach, ja Ci zwróciłam uwagę, że wyciągasz daleko idące wnioski bez podania wyników analogicznych badań przeprowadzonych na mężczyznach, których to nadal nie podałeś. W części badań, która dotyczyła obu płci wyniki były identyczne, tj. na przykład korelacja między zamieszkaniem pary przed ślubem a większą szansą na rozwód w późniejszych latach. Więc poproszę jeszcze raz o wskazanie gdzie dokładnie "było napisane, że nie było takiej
  • Odpowiedz
I mimo że gorzej będą traktowali swoją partnerkę to chcą jakąkolwiek mieć?


@Aokx: jeśli zamierzasz gorzej traktować swoją partnerkę bo już z kimś uprawiała seks, to życzę ci żebyś takiej po prostu nie znalazł, szkoda dziewczyny, a to "chcą jakąkolwiek mieć" brzmi tak żałośnie i niedojrzale, że nawet nie mam pojęcia jak to skomentować, partner życiowy to nie pokemon czy figurka do kolekcji.

@To_ja_moze_pozamiatam:

ale widzę, że zamiast się wysilić
  • Odpowiedz
@libmor: Ciekawego omówienia tych badań dokonał jeden z użytkowników reddita, rzuca trochę światła na dosyć wątpliwą metodologię: https://www.reddit.com/r/PurplePillDebate/comments/30dkn2/women_who_have_had_more_sexual_partners_prior_to/cprjp7v/
Ciekawe jest to, że jakkolwiek kobiety, które podczas ślubu były dziewicami faktycznie najrzadziej wnoszą o rozwód, tak drugą z kolei grupą kobiet z najmniejszym odsetkiem nieudanych małżeństw są kobiety posiadające od 5 do 9 partnerów seksualnych przed ślubem. Najbardziej skore do rozwodów są zaś kobiety posiadające przed ślubem tylko 2 partnerów. Także można
  • Odpowiedz
@Aokx:

A może godzą się ze swoim smutnym losem?


xD
To może wytłumacz mi co jest tak smutnego w żonie która miała więcej partnerów seksualnych? Jetem też bardzo ciekawa w jaki sposób kobiety bez doświadczenia są lepszymi żonami?

I mimo że gorzej będą traktowali swoją partnerkę to chcą jakąkolwiek mieć? Nie przyszło Ci to do głowy gdy układałaś swoją piękną hipotezę? Ciekawe dlaczego?


Może dlatego, że mam parę lat więcej niż
  • Odpowiedz
@Amayor: Jakbym Ci miał to wytłumaczyć wszystko to i tak byś nie zrozumiała. Więc chce powiedzieć że nie wiesz co się dzieje w mózgu mężczyzny a zakładasz że nic szczególnego bo tak. Też się pośmieje. Może mi wytłumaczysz xD czemu mężczyzna wyższy od kobiety jest niby lepszym mężem, czemu kilka cm robi taką wielką różnicę xDDDD Z tego że kobiety wolą wyższych od siebie facetów powinny wyrosnąć HELLOŁ mam XXI wiek
  • Odpowiedz
  • 2
@Aokx: To co innego. Twój przykład to odpowiednik pytania dlaczego mężczyźni wolą ładne kobiety.
Jest to zupełnie inny problem, gdzie od partnera wymagamy pewnego zestawu genów. Ty porównujesz to do wymagania pewnych zachowań. Swoją drogą to mentalność prawie jak z islamu. Gdyby tam zrobić badania to pewnie wyszłoby że najlepszą kandydatką na żonę jest kobieta która chodzi w burce. Jedno i drugie to wymóg typowo kulturowy nie mający żadnego podłoża logicznego.
  • Odpowiedz