Wpis z mikrobloga

Mirabelki, z całego serca polecam inwestycje w toaletkę! Wszystko ma swoje miejsce, każda szuflada ma inny typ kosmetyków, wreszcie nie trzeba szukać lusterka bo jest pod nosem, można usiąść jak człowiek i na spokojnie sie sobą zająć. No i zajebiście wyglada (ʘʘ) po miesiącu stwierdzam, ze jeden z lepszych meblowych zakupów ever. Kupiona na Allegro za ok. 4 stówki, ale sa tańsze opcje z mniejsza ilością szuflad. I to siedzisko w cenie, miejsca na nogi dużo- 182cm wzrostu here i siedzi mi sie mega wygodnie.

#chwalesie #rozowepaski i trochę #pokazkosmetyczke #kosmetyki
N.....e - Mirabelki, z całego serca polecam inwestycje w toaletkę! Wszystko ma swoje ...

źródło: comment_3YNy1j15WVwJw45I3YxVDxDI5S4Ca2Dd.jpg

Pobierz
  • 66
@nacpanazielonka: w ciągu dnia jest ok, mam jeszcze tę lampkę ale w planie jest kupienie sobie jakiejś taśmy ledowej żeby doświetlić lustra, bo wieczorami bywa średnio. Pewnie taka z gotowym oświetleniem byłaby droższa, w takim typie nie widziałam żadnej z oświetleniem :<
@anetaha: mści się to w komunikacji miejskiej :D Na szczęście niebieski wyższy, więc nadal mogę udawać malutką i słodziutką :D A takiej malutkiej też byś nie zmieściła?

@KolorBezKoloru: propsuję, odkąd ją mam zaczęłam lubić malowanie, bo tak to zawsze kwitłam przy szafie z lustrem :D
@Nightshade: ja mam duże lustro na szafie, więc szukać nie muszę, a na organizacje kosmetyków nie narzekam, bo dostosowałam do tego całą komodę i chyba wolę malować się na stojąco przed lustrem :D Rozważałam toaletkę, ale zdecydowałam się jednak na większe biurko i chyba nie żałuję- bo biurko u mnie jest wiecznie za małe ;p
@TiIa: na allegro, nówka sztuka, o ta o: http://allegro.pl/toaletka-kosmetyczna-3-lustra-biala-taboret-i6951287030.html?fromVariant=6438826986

@KwadratowyPomidor2: jesteś pierwszą osobą, od której to "słyszę", pudło :P

@PomeranianBoo: no ja mam szafę- lustro :D i wszystkie kosmetyki w tej szafie trzymałam :D Biurko kompletnie by mi nie pasowało do wystroju w sypialni, bo mam tak trochę cukierkowo, więc padło na to. No i wymusiło sito w zapasach, bo tak to też bym się do niej nie zmieściła