Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
faceci ciągle chcą seksu, nie potrafią żyć spokojnie, porozumiewac się na głębszym poziomie, tylko mają fochy o brak seksu
a jak się trafi jakiś mniej prymitywny i bardziej ludzki to na ogól jest gejem, księdzem, zajętym, lub kimś kto nie pociąga kobiet
dziewczyny, macie facetów, którzy nie mają takiego bzika na punkcie seksu? Chodzi mi zwłąszcza o początki, bo to własnie na początku faceci wręcz mnie odstraszają tym swoim nieopanowanym popedem, męczą mnie, jak dzieci, które ciagle czegos chcą. O ile dzieci mozna zrozumieć, bo są jeszcze niedojrzałe, to tej fazy na "tylko jedno" nie potrafię zaakceptowac. Czy innym kobietom naprawdę podoba się gdy są ciągle "molestowane" przez swojego nowego chłopaka? Nie czują się tylko ciałem? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Może zwyczajnie uważa Cię za atrakcyjną
2. Istnieje możliwość, że nie jesteś w stanie zaoferować mu nic innego (nie oceniam, po prostu znam taki przypadek)
3. Jest stereotyp, że niebieski myśli tylko o jednym i dużo w tym prawdy - patrz punkt pierwszy
4. Niebieskiego #!$%@?ŁO!