Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu kupiłem sobie bransoletę metalową Mijobs do MiBand 2.
Bransoleta zapakowana jest w małe plastikowe pudełeczko. Kupiłem kolor czarny i faktycznie wygląda jak na obrazkach. Fajnie się prezentuje. Jest duża możliwość regulacji. Pastylka nieźle leży w ramce, ale gdzieś tam jest jakiś drobny, niewidoczny luz i podczas wibracji słychać taki metaliczny dźwięk. Poradziłem sobie z tym w taki sposób, że nakleiłem na krawędź MiBanda cienki pasek taśmy klejącej, dzięki temu pastylka dobrze przylega do ramki i jest ok.
Noszę już ponad miesiąc i nie widać śladów zużycia. Polecam.
Więcej fotek w komentarzach.

Na Banggood aktualnie za 12,99 USD bez promotaga, więc można użyć kuponu 5/10.
Link z REFem

Link bez REFa

#banggood #itemyzchin #miband
Pobierz
źródło: comment_LQmfQoPCtlZizw169UVgTYUn97oCa8hE.jpg
  • 12
@grabtom_: jakoś tak się przyzwyczaiłem do standardowego paska mibanda, cięzko jakos mi by było na bransolete przestawić - w sumie kto co lubi, mnie metalowe zawsze wkurzały, choć pewnie do "biznesowego" looku bardziej będzie pasować.
@sorasill: Mi ten oryginalny pasek coraz częściej się sam odpinał, ze 2 razy prawie go zgubiłem, stąd ta zmiana. Wcześniej miałem jeszcze takiego skórkowego Mijobsa, ale nie przypadł mi do gustu. Inny Mireczek teraz nosi.
@grabtom_: zobaczę, też może zamówie ale raczej tam widziałem ala standardowe z innym zapięciem, dla mnie to ważne żeby było w miare lekkie i nie obijało się o biurko podczas pracy (grafik here)