Wpis z mikrobloga

Czytam właśnie artykuł o tym, że w #myslowice rozkradają Kopalnię Mysłowice - że miasto na to przyzwala bo jest taniej, a ochroniarze boją się wychodzić (w sumie nie dziwię im się, ja też na jakiejś śmieciówce za 10 zl/h bałbym się wychodzić z budki). W każdym razie - duża dyskusja i duża KOPALNIA ale beki...

Najbardziej rozwala mnie podejście niektórych ludzi którzy twierdzą, że HUR DUR KRADNO ZŁOM BO NIE MAJĄ PIENIĘDZY, JAKBY PAŃSTWO IM DAŁO PIENIĄDZE TO BY NIE KRADLI

No ja #!$%@?ę. PAŃSTWO MA DAĆ. Bo inaczej będą kraść...

UGH
#katowice #kopalnia #kopalnie #polska #rakcontent #rakinstant #patologiazmiasta
Lapidarny - Czytam właśnie artykuł o tym, że w #myslowice rozkradają Kopalnię Mysłowi...

źródło: comment_krKvC5iBTuxURsBuESr2uYSkBJ5FQ9cV.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Lapidarny: przy likwidacji KWK Nowy Wirek (Ruda Śląska Kochłowice) sam osobiście widziałem jak w biały dzień bez żadnych krępacji wynosili co ciekawsze łupy. Więcej, miałem znajomego który pracował tam na ochronie, to mieli w nocy całkowity zakaz wychodzenia ze stróżówek i nie widzenia niczego, z tym że to chyba po prostu dla własnego dobra, a nie z przyzwolenia, ale cóż takie czasy widocznie jak to się mówi od zawsze ( ͡
  • Odpowiedz
@Lapidarny: Na mysłowickich grupach zawsze mam beke jak chodzi o coś śląskiego, kopalnie, opłaty, albo jakieś koncerty etc
Standarowe komentarze to, miasto rozkradajo, w mieście sie nic nie dziejeee, polaki okradly nam kopalnie.
A pociągniesz ich chwile za język to już nie wiedzą co mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz