Wpis z mikrobloga

"Prezydent Andrzej Duda zapowiedział, że podpisze ustawę zakazującą aborcji eugenicznej, czyli w przypadku prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu. - Jest nie do przyjęcia, że dziś w Polsce można te dzieci zabijać - powiedział w wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego" (http://www.tvn24.pl)"

No świetnie, niech rodzą się chore dzieci, niech rodzice będą na całe życie zmuszeni opiekować się takimi dziećmi i marnować swoje życie jak i dzieci niech CIERPIĄ całe życie przecież to tak po katolicku.
Katolicy niby tacy oświeceni, niby tacy lepsi od muzułmanów a tak samo narzucają swój tok myślenia, oczywiście dopóki ich to nie dotyczy bo wtedy to można zrobić wyjątek.
Czy ktoś w końcu zrobi porządek z tymi cholernymi fanatykami religijnymi którzy pakują się z butami w czyjeś życie?

#4konserwy #neuropa #bekazpodludzi #bekazpisu #gorzkiezale #polityka
  • 106
  • Odpowiedz
Zaprzeczasz, że kobieta może mieć traumę po aborcji?


@emkape: przede wszystkim nie generalizuję robiąc z kobiet jakiś wycięty z papieru jednolity format.
@paratachitki: mam świadomość i odczuwam ból fizyczny. A jakbyś posiadał też zdolność czytania ze zrozumieniem to być wiedział ze odniosłem się tylko do argumenatcji a nie do aborcji czy jestem za czy nie. Więc nie bądź infantylny.
  • Odpowiedz
@emkape: własne przykłady to sobie można wsadzić, po drugie myślisz też o rodzinie, rodzicach? Całe życie mają się zajmować takim człowiekiem tylko dlatego, że ty tak uważasz? Taki człowiek wymaga większej lub mniejszej ale opieki przez całe życie i nikt kobiety nie zmusza do aborcji, ma mieć taką możliwość. Piszesz o negatywnych psychicznych skutkach aborcji ale to, że ta kobieta urodzi a potem przez całe życie będzie zmuszona wychowywać to już
  • Odpowiedz
@turok2016: przecież nie rozmawiamy ZA CZYM jesteśmy tylko o MEDYCZNYCH PRZECIWSKAZANIACH. Wiec nie wiem czy sa jakieś przeciwskazania medyczne w zabijaniu baterii. Moze sa jakies niezbedne dla mojego zdrowia.
  • Odpowiedz
@turok2016: wiecie co... pis to partia #!$%@?ów gorszych od platformy, póki co tacy ludzie nie powinni się rodzić bo robi im się krzywdę na całe życie, znam takich, widziałem ich jak się zachowują jak żyją itd. i w sumie to...#!$%@? no nie bardzo jest się czym chwalić że się 'uratowało' życie, bo co to za życie gdy jesteś #!$%@? kalafiorem
  • Odpowiedz
Trudno ci pojąć z perspektywy człowieka zdrowego, że osoby z syndromem downa nie potrzebują niczego więcej niż mają. :-)


@emkape: Szczególnie te ciężkie przypadki oddane do przytułków, co? W twoim świecie nie istnieją? Te, które umierają w szpitalach z powodu fizycznych upośledzeń towarzyszących zespołowi Downa? Zespół Downa to nie tylko Maciuś z Klanu.

Nie lubię też bagatelizowania konsekwencji aborcji, zwłaszcza w kontekście zdrowa psychicznego kobiety.


O tym, łaskowco, decyduje kobieta. Nie
  • Odpowiedz
@Zheta: to zalezy jak sie do tego podejdzie - niektórzy niechciane koty topią w wiadrze po urodzeniu a inni oddaja do adopcji bo nie sa w stanie wychować

kto ma potem spokojniejsze spanko?
  • Odpowiedz