Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem preorder od dziewczyn z MedFoodu, może chcecie jakąś małą recenzję czy warto/nie warto?
A co u mnie? Może w końcu coś nagram - wyzdrowiałem, poszły antybiotyki, 2 tygodnie jak zdechnięty
Po powrocie na siłownie zabiły mnie ciężary, którymi wcześniej robiłem rozgrzewkę

Nie ma to jak rok robić redukcje, na której robiło się progres siłowy do końca i nie było się głodnym, aby później rozpocząć masę, na której się rozchorowało w #!$%@?, chodzę ciągle głodny a progresu siłowego brak. Fck my life

#mirkokoksy #mirkokoksy #silownia #medycyna #zdrowie
Pobierz Kasahara - Właśnie dostałem preorder od dziewczyn z MedFoodu, może chcecie jakąś małą...
źródło: comment_5FWgTMtgSAuQ9bM8BszYynQYIWfdHL3l.jpg
  • 10
@Adass: dam znać po przeczytaniu, ogólnie mam dość duże zaufanie do dziewczyn, robią konkretną robotę, jednak z pewnością spojrzę na to krytycznie, jedyne co mogę stwierdzić, że objętościowo niemalże jak podręcznik, zastanawia mnie tylko, ze nie jest to właśnie zbyt skierowane do wszystkich jak mozna sądzić po sloganie z okładki "praktyczny poradnik dla każdego", ale raczej sądzę, ze bedziej idzie to w stronę rzetelnej diagnostyki aniżeli altermedu - no ale zobaczymy,
@berti: od początku przygodny nie miałem ani jednej przerwy, dosłownie maks 3 dni i teraz po prostu aż mam ochotę wszystko #!$%@?ć. Serio 100 kg w MC nawet od ziemi na raz nie oderwałem (a z 80 się szarpałem jakby to było 140), gdzie rozgrzewkę z 110 kg dla rozruchu zaczynałem przed chorobą, normalnie #!$%@? masakryczny. Tak jakby ktoś odebrał moc :(