Wpis z mikrobloga

#produkcjamuzyki #muzykaelektroniczna

postaram się skrócić wszystko jak tylko się da


bawie się w tworzenie elektroniki od dobrych 6lat(?) jara mnie dosłownie wszystko od minimalnego techno po hardcory i speedcory >200bpm.. ostatnio z ciekawości przejrzałem swoje stare paro-letnie projekty i zauważyłem że w sumie niewiele cokolwiek się zmieniło, wszystko robie w ten sam sposób i stawiam te same "fundamenty" jedynie wykończenia robie inaczej i może bardziej to wygląda estetyczniej niż lepiej, doszedłem do wniosku że od długiego czasu stoje w miejscu, mam jakies swoje określone kanony jak robić muzyke i za cholere nie potrafie się nauczyć niczego nowego, oglądanie tutoriali jak psu w dupe bo ostatecznie i tak zrobie po swojemu XD... chodzi mi o to że muzyke robie mega sztampowo i za chiny nie potrafie zmienić brzeminia na coś nowego, w produkcji muzyki stoje w miejscu w swoich umiejętnościach

dlatego mam prośbe do was: doradźcie mi prosze co mam robić XD może macie jakieś swoje techniki? pojedyncze protipy które wam bardzo pomogły? jakiś jeden kanał na youtube który wyróżnia się contentem co do tworzenia na tle innych gówno-kanałów? a może jakieś strony z przejrzystymi poradnikami? piszcie cokolwiek co było dla was kamieniem milowym w tworzeniu waszej muzyki i chcielibyście się z tym podzielić, bo chce się przekierunkować w robieniu muzyki na totalnie coś innego a nie potrafie za cholere bo robie wszystko tak samo od lat i stoje w miejscu ze swoimi umiejętnościami... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz DecibelHS - #produkcjamuzyki #muzykaelektroniczna

postaram się skrócić wszystko ja...
źródło: comment_svDKYHXKxU8LwTaFEXzRdrAzrHkDbPUO.jpg
  • 10
@DecibelHS: Może zrób sobie przerwę od muzyki którą najczęściej słuchasz oraz od produkcji.
Zacznij słuchać czegoś innego i może zacznij grać na jakimś instrumencie, bądź naucz się sposobu tworzenia utworów mniej związanych z muzyką stricte elektroniczną