Wpis z mikrobloga

@Atreyu @Wandsbeker: w takim stanie technicznym jak ten w tym ogłoszeniu to w #uk można kupić za £1500. Straszny ulep. Tylne lampy od polifta, grill od chińczyka. Przerabiany wydech, śmieszne dyfuzory i te okropne nadkola, które jak podejrzewam maja za zadanie coś ukryć. W środku tunerskie radyjko ta cudowna kierownica, owinięta ta super osłonką, dodatkowo z innego samochodu bo guziki sterowania kierownicy musza być albo w kolorze kierownicy albo wykończenia (jak
@Wandsbeker: znalazłeś chyba najgorszego ulepa na całym mobile. On nie jest warty 500 euro.
Mam takiego dzika i wiem co mówię. Za tyle kasy znajdziesz ładną sztukę w którą włożysz na start 1000 euro i pojeździsz z klasą ! ... Do momentu gdy padnie ABC
@kidrys: cygański tuning. CL jest w takiej cenie, że kupić może wielu, gorzej z utrzymaniem.
Pomijając nadwozie, w środku gnój. Przyciski na kierownicy były zawsze w kolorze nigdy w drewnie. Złazi z nich taka miękka wyściółka, te tutaj są malowane. Tunerskie radio dlatego, że w oryginale masz instalację światłowodową i jest taki myk, że jak ci poleci cokolwiek (wzmacniacz, moduł głosowy, navigation , czy tele czy samo radio) to po prostu
@rafti77: z tymi przyciskami to tak, tu się nie popisałem. Tą wyściółkę to znam bo miałem taka w slk - odlazila jak stara farba ze ścian. Z tym radiem to wiem. Ale ten cl którego ktoś tak wystawił za taka kasę to chyba jakaś pomyłka. Dokładając niewiele więcej można mieć wczesne w216

Cygański tuning. Takiego słowa szukałem :)