Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek:

Pisałem Ci ignorancie, jak w twoim przypadku mając choroby psychiczne zadziała testosteron

Co więcej ignorancie x2 jest poniedziałek, jak zamówisz dziś to w środę będziesz mógł rozpocząć cykl. Po 3 tygodniach, wróć i napisz jak się czujesz, ale nie pisz później, że masz myśli samobójcze i zwiększone objawy chorób, które masz ;)
@Jaqubson: W sumie i tak bym się bal wziąć po prostu kolega mnie namawia, bo mówi, że czuł sie jak Bóg, że testosteron go wyleczył z różnych chorób ale no nie za bardzo mu ufam.
@Kodzirasek: To świadczy tylko o kobietach które na nich lecą. Ja bym na przykład nie chciał absolutnie żadnych relacji z kobietami którym odpowiada takie troglodyctwo i kłucie dupy.
@serek_heterogenizowany: @twojastara_glosuje_na_korwina
@normikiguromxD

Wam panowie polecam to samo, zamówicie dziś, w środę wbijcie po 3 tygodniach podzielcie się doświadczeniami ;) Oprócz placebo nie zmieni się w waszej psychiczne nic, a nic. Sam jestem na bombie i pod kątem psychicznym żadnych zmian, co więcej lepiej się czułem przed - ale świetne zyski sylwetkowe sprawiają, że się tym nie przejmuje. Gdybym nie wiedział, że robię zastrzyki i niepatrzył na sylwetkę nigdy bym nie
@Kodzirasek: zaufaj mi - wbij w siebie jakąkolwiek dawkę tylko wtedy gdy stwierdzisz, że potrzebujesz tego w celach sylwetkowych - w ten sposób nawet efekty uboczne psychiczne będą jakoby przykryte celem, do którego zmieszasz. Inaczej tego pożałujesz, a pamiętaj, że tu nie istnieje ,, aha, złe się czuje - przestaje brać”
@twojastara_glosuje_na_korwina:

jeśli mnie pamięć nie myli to ty rozwaliłeś sobie stawy, zdrowie i miałeś epizody depresyjne po sterydach?


Pomyliłeś mnie z kimś innym akurat lub właśnie myli CIę pamieć. Nigdy nie miałem stanów depresyjnych ani przed bombą ani na bombie tak samo jak nigdy nie miałem uszkodzonego żądnego stawu, a zdrowie - właściwie lepsze niz 10 lat temu zanim zacząłem siłownię. Właściwie jestem w życiowej formie i za 2 tygodnie startuję