Wpis z mikrobloga

Uwaga, achtung, alarm XD

Dynamiczny Mariusz, którego inwestycyjną przygodę obserwuję zrobił kolejny ruch. Przypominam: zakup w wakacje za 900k, próba sprzedaży za 1,2 mln, chętnych brak, oferta wynajmu za 7k, chętnych brak, próba wynajmu za 4,5k, dalej chętnych brak, w marcu dopisane do oferty OKAZJA.

Teraz wróciło na sprzedaż. Za prawie 1,4 mln, mariusz się nie chrzani.

Nikogo to nie interesuje, więc poinformuję o kolejnych ruchach XD

#nieruchomosci #natropieflipperow #dynamicznemariusze
  • 70
  • Odpowiedz
  • 205
@mango2018: A jak liczysz zysk? Bo ja bym tą włożoną kasę w cegły porównał na moment sprzedaży z potencjalnym zyskiem z lokaty lub obligów. Minus oczywiście czynsz, który mariusz dzielnie płaci żeby utrzymać pozycję w kurniku XD
  • Odpowiedz
  • 205
@mickpl
No dokładnie tak jak mówisz.
Kupił za 900tys.
Po roku sprzeda za 1,2
Nawet po odjęciu kosztów, tyle z lokaty by nie wyciągnął.

Ja dalej obstawiam, że do końca roku w końcu sprzeda za te 1,2
  • Odpowiedz
@mickpl: śmiejesz się ale mam idealny podobny przykład u siebie.
Wystawił za 950, nikt nie kupił, wystawił za 850, nikt nie kupił, wystawił za 1100k i sprzedał obniżając cenę klientowi do 1020k XD
  • Odpowiedz
Obok mnie jest geniusz który sprzedaje swoje cegły od roku 2021. Zaczynał od poziomu niecałych 900k, nikt się nie schylił po to złoto w betonie zamknięte, więc niczym niezrażony cały czas podbijał cenę. Teraz jest już za 1.3 myljona. Nie wiem jak to działa, ale kibicuję.
  • Odpowiedz
@mickpl: Tak z ciekawości: ile przez ostatnie 3 lata kupiłeś/sprzedałeś/wynająłeś mieszkań? Bo co nie wejde na mirko to jakiś wysryw o tym od ciebie xD
  • Odpowiedz
@mickpl: może warto by było zrobić jakąś stronkę, która skrapuje portale, porównuje zawartość EjAj'em i pokazuje jak historycznie zmieniały się ceny mieszkań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kupił za 900tys.

Po roku sprzeda za 1,2

Nawet po odjęciu kosztów, tyle z lokaty by nie wyciągnął.


@mango2018: Dlaczego porównujesz do instrumentu inwestycyjnego bez ryzyka?
Gdyby kupił wtedy np akcje Orlenu to po dwóch miesiącach by miał 100k zysku
  • Odpowiedz