Wpis z mikrobloga

Mireczki od 2 dni jestem szczęśliwym konwertytą z #windowsphone (Lumia 925) na #ios (iPhone 7 plus 128).

Ogólne wrażenie zajebiste, czuję się jakbym się przeniósł 100 lat do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmiga błyskawicznie, są aplikacje, dobry aparat, póki co wkurzają mnie tylko 2 rzeczy:

- fatalna klawiatura i polski słownik w porównaniu z WP (nie rozdziela wyrazów, tragiczne zaznaczanie tekstu, brak swype) znacie jakiś dobry zamiennik?
- notyfikacje są idiotyczne, czemu każda wiadomość się pokazuje osobno zamiast się zgrupować np po osobie?
  • 9
@tacky: nie no jest obserwowalna różnica. Przeglądarka się nie wywala na losowych stronach, jest appka do messengera, appka do FB nie pokazuje pustej listy komentarzy kiedy post ma jakieś reakcje poza lajkami, działają mapy google itd
@maniakked: Piona cumplu. Podobną drogę przeszedłem: lumia 735 - 7+ 128gb. Poza tym, że mój egzemplarz był wadliwy na początku, to po wymianie wszystko działa jak należy. Też mnie uderzyła płynność systemu () Aktualizacja do ios 11 trochę namieszała i po 3 łatkach dalej się dzieją różne dziwne rzeczy, ale może jak przeinstaluję system na nowo, to się ustabilizuje :)
@Craft1c: Najnowszego iosa zrąbali na całej linii. Ciągle łatki i ciągle coś nie tak. Zwłaszcza na ip7 ludzie narzekają. Najczęściej drenaż baterii i niestabilność. Przeinstalowywanie nie pomaga więc możesz się wstrzymać albo wrócić na 10.