Wpis z mikrobloga

Od teraz nie ma już problemu z padami bezprzewodowymi do ps2 (ʘʘ) Oryginalne bezprzewodowe Dual Shocki od ps3 i ps4 działają idealnie, nie trzeba już szukać wśród tandetnych zamienników lub padów logitecha które są obecnie nie do dostania.

OPL - DualShock 3 & 4 support over USB and Bluetooth

Wystarczy mieć odbiornik bluetooth na USB, który podłączamy do konsoli. W OPL włączamy obsługę padów przez bluetooth, parujemy pada i gramy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Grając na DualShocku4v2 Rozwaliłem ze 30 kmieciów wTekken5, zrobiłem 20 okrążeń w Nowym Jorku i 5 na Nürburgringu w Gran Turismo 4 (odpalonym w 1080i w 60 klatkach) i aż się zdziwiłem. Wszystko działa idealnie, zero lagów, wibracje, żadnych zacięć, nic się nie rozłącza - praktycznie jakbym grał na ps4.

Potrzebny jest tylko odbiornik bluetooth i konsola zdolna odpalić nieautoryzowane oprogramowanie (karta pamięci free mcboot, swap magic, przeróbka itd)

Ściągamy najnowszą wersję OPL stąd:

http://www.ps2-home.com/forum/download/file.php?id=6742

i włączamy w opcjach obsługę padów z ps3/ps4 przez rodzaj połączenia jaki nam pasuje, ponieważ jeśli ktoś nie ma odbiornika BT to może bez problemu grać na ps2 za pomocą wyżej wymienionych padów po kablu.

Ps2 to überkonsola []

Ma wszystko. Wygodne granie z dysku twardego które zapewnia błyskawiczne wczytywanie gier bez męczenia lasera i wachlowania płytami, strumieniowanie i przesyłanie gier przez sieć LAN, odpalanie gier z pendriva, odpalanie gier w wysokiej rozdzielczości za pomocą Graphics Synthesizer Mode Selector, obsługa bezprzewodowych padów, bezproblemowa obsługa wszelkich pamięci masowych, masę hobbystycznego oprogramowania.

Brakuje jedynie nowych gier ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

benc
#ps2 #konsole #ps2masterrace #ps4 #ps4pro #ps3 #konsole #gry #retrogaming
RzecznikWykopu - Od teraz nie ma już problemu z padami bezprzewodowymi do ps2 (ʘ‿ʘ) O...

źródło: comment_G5jiClXsFAOcYTg061SDOEoU9Y0v2WIH.jpg

Pobierz
  • 29
5 na Nürburgringu w Gran Turismo 4 (odpalonym w 1080i w 60 klatkach) i aż się zdziwiłem. Wszystko działa idealnie, zero lagów, wibracje, żadnych zacięć, nic się nie rozłącza - praktycznie jakbym grał na ps4.


Praktycznie jak GT Sport na PS4 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@korni007: bez sztuczek nie, chyba tylko 2 gry wspierają 1080i jedną z nich jest Gran Turismo 4 właśnie, a tak to z reguły mowa o 480p i jak mamy szczęście opcje widescreen, z tym że to jedynie pomaga wyostrzyć krawędzie z racji natury obu sygnałów (przeplot vs progresywny) ja trzymam dobrego CRTka dla ps2 no i z racji że kocham retro gry w 240p na dobrym ekranie kineskopowym a wiele nowoczesnych