Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pewna firma zatrudniła nowego pracownika. Miał zacząć od poniedziałku, ale rano zadzwonił do swojego szefa: 
    - Jestem chory - oświadczył. Szef go usprawiedliwia. 
    Facet pojawia się w pracy we wtorek i pracuje ciężko przez cały tydzień, zadziwiając wszystkich swoją pracowitością i umiejętnościami. W następny poniedziałek znów dzwoni do szefa i oświadcza mu: 
    - Jestem chory. 
    Szef niechętnie usprawiedliwia go, zaznaczając jednak, że to już drugi poniedziałek z rzędu. I znów we wtorek facet przychodzi do pracy i pracuje do końca tygodnia, nawet szybciej i lepiej niż poprzednio. 
    W następny poniedziałek pracownik znów dzwoni. 
    - Jestem chory - powtarza. Szef go usprawiedliwia, postanawia jednak porozmawiać z nim we wtorek. 
    Następnego dnia facet pojawia się w pracy i zostaje wezwany do gabinetu szefa. 
    - O co chodzi? - pyta ten. - Widzę, że jesteś świetnym pracownikiem, ale jesteś tu dopiero trzy tygodnie i w każdy poniedziałek twierdzisz, że jesteś chory? 
    - Chodzi o to, że moja siostra ma fatalne małżeństwo i w każdy poniedziałek przed pracą jadę do niej ją pocieszyć - tłumaczy pracownik. - Od słowa do słowa i zawsze kończy się to tym, że przez cały dzień uprawiamy seks. 
    - Z siostrą?! - krzyczy szef. - Przecież to obrzydliwe!

- Mówiłem Panu, że jestem chory.

#pasjonaciubogiegozartu #humor #heheszki #czarnyhumor #byloaledobre
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Dam komuś dostęp za darmo do #netflix #netflixrodzina . Tak o za plusa. Jak wrócę z uczelni to zrobię losowanie wśród plusujacych i wyśle dane na PW. Powodzenia i #rozdajo

odpowiedzi (21)

Chyba w #pracbaza #korposwiat popełniłem kardynalny błąd o którym będzie wiedziała cała branża w regionie. Jestem załamany. Dopiero po północy będe wiedział czy jeszcze mogę to odkręcić. Jeżeli nie to nie wiem co zrobie dalej ze swoim życiem.

Dajcie parę plusów na pocieszenie bo nie wiem co mam ze sobą zrobić (ꖘ⏏ꖘ)

odpowiedzi (61)