Wpis z mikrobloga

@Dork: Kumam, to pewnie interesuje Cię bardziej zagraniczna scena. Sugeruję rozejrzeć sie po francji, bo teraz naprawdę większość sceny na całym świecie ciągnie sporo z ich stylówki. Hmm, co do amerykańskiej sceny to jest ciężko, ja tam lubie mumble rap i mi siedzi, ale wiadomo, że nie każdemu musi. Może warto w takim razie obadać Chance The Rapper, chłopak leci troszkę bardziej melodycznie, ale jak dla mnie to miażdży :)
  • Odpowiedz
@DywanTv: Sprawdź może Małpę ale z tej starej płyty w youtube returnersi tez mozesz przeszukać Kękę też dobry te-tris, łona rahim ale w poszukiwaniu mocnych basów to nie wiem
  • Odpowiedz
@LordFlvcko francja Bitem i flow niszczy cały świat już od dawna. Niestety, nie mogę tego języka słuchać mimo iż sam się wkręca. Słucham rapu z całego świata pomijając skosnookich, poza tym też wszystkich innych gatunków muzycznych z wyłączeniem disco polowych popierdółek. Ostatnio nie mam za bardzo czasu na odkrywanie nowości. Przydałby się ktoś kto by mi wszystko wcisnął na dysk i kazał słuchać
  • Odpowiedz
@darnokx: no i co cię boli, że używają tego słowa? Pieprzysz o tym jakby w tekstach gurala i słonia nie było przekleństw, albo jakby byli nie wiadomo jak lirycznymi raperami, podczas gdy gural to jest niemalże sama bragga ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Nigga w tamtej kulturze używany jest jako odpowiednik polskiego ku**a i jak twój rozmówca używa tego w każdym zdaniu nie świadczy to o jego wysokiej inteligencji.
  • Odpowiedz
@darnokx: kto ci nagadał takich bzdur, że nigga to odpowiednik #!$%@?? Odpowiednikiem nigga w polskim rapie jest wyraz "ziom" lub ostatnio "mordo". Czyli mówiąc prościej jest formą osobową, której używają artyści, aby zwrócić się do słuchacza/bliżej nieokreślonych osób i używanie go nie ma niz wspólnego z ilorazem inteligencji, chyba że masz jakieś badania, które to potwierdzają to zwrócę honor.
I słuchasz muzyki czy ilorazu inteligencji? Oceniłeś ten iloraz na podstawie jednego
ShadyTalezz - @darnokx: kto ci nagadał takich bzdur, że nigga to odpowiednik #!$%@?? ...
  • Odpowiedz