Wpis z mikrobloga

Muszę wypowiedzieć umowę w #mcfit oczywiście mailem nie można trzeba faksem albo listem. Nie pamiętam kiedy zawarłem umowę ale maila dostałem od nich 21.11.2017 a nie mogę tam dziś jechać zapytać na recepcji. Ktoś kojarzy czy wysyłają tego maila powitalnego tego samego dnia czy kolejnego? Pytam w kontekście że nie wiem czy pisać o umowie zawartej 20.11 czy 21.11. Sprawa pilna bo tam jest #!$%@? przejście na czas nieokreślony z 3 miesięcznym wypo więc mąx jutro muszę wysłać

#poznan #silownia #mikrokoksy
  • 7
@pyrawlkp: szukam i nie dostałam od nich żadnego maila powitalnego. Jeżeli to coś pomoże to miałam umowę od 22 stycznia i ankietę oceny po dwóch miesiącach użytkowania 21 marca. Jakoś sobie może to oblicz xD Ja wiem, że musiałam pisać tam numer umowy chyba.
@pyrawlkp: jakw ychodziłam z siłki do podeszłam do recepcji i powiedziałam, że chcę wypowiedzieć. Spisaliśmy ją na białek kartce A4, brzmiała tak "Poznań, 21.12.2016. WYPOWIEDZENIE Wypowiadam umowę nr 123456.". I mój podpis XD
@pyrawlkp: nie, dostałam maila, że umowa wypowiedziała i tyle. Faks, list, labo osobiście. "Klient może złożyć wypowiedzenie na piśmie kierowanym do McFIT na aktualny adres McFIT" to znaczy, że możesz po prostu dać w recepcji.