Wpis z mikrobloga

W #warszawa powstało pokazowe inteligentne mieszkanie ABB, które naszpikowane jest wszelkiego rodzaju automatyką oraz systemami sterującymi sprzętem AGD, instalacjami itp. Mieszkanie mieści się w Defabryce i można się umówić na zwiedzanie -> art na ten temat.
#abb #inteligentnydom #automatykadomowa #automatyka #technologia #budowadomu
ksaler - W #Warszawa powstało pokazowe inteligentne mieszkanie ABB, które naszpikowan...

źródło: comment_FkqefgQcop7FCUfZOiZjautiTQBHJvAT.jpg

Pobierz
  • 11
@ksaler:

Domknij okna, otwórz rolety, wyłącz światło, włącz radio – to zwykle słyszymy w naszym własnym domu. Zabiegani wzajemnie się prosimy o wykonanie określonych rzeczy. Rodzice dzieciom. Raz mąż żonie. Raz żona mężowi. Albo i częściej niż raz. Zamiast zatem biegać po całym domu wystarczy czasem jeden przycisk.


jak ja nie cierpię wyolbrzymiania jakichś czynności tylko na potrzeby artykułu. No tak, biegam po chacie żeby zamknąć rolety bo mi żona kazała,
@WolfSky: niby tak, ale np. ja ze swoimi natręctwami meczę się z tym, że łażę po mieszkaniu i sprawdzam przed snem czy drzwi zamknięte, żelazko nie w kontakcie, okno domknięte itd. Jakbym se zaprogramował, że o 23 wszystko się zamyka / wyłącza, to sprawdzałbym tylko jedno miejsce ;)