Wpis z mikrobloga

@md23: Widocznie dla kobiet, lepiej jest być którymś z kolei materacem ociekającego testosteronem samca alfa, niż monogamiczne życie pod jednym dachem z jakąś ciamajdą. Pamiętaj, że tylko 40% ludzkich niebieskich dało radę się rozmnożyć, gdyby nie wojny i małżeństwa aranżowane, to hohoho jeszcze by mniej było. Jeśli ci to pomaga, to pocieszaj się, że wszystkie wredne różowe spotka parszywy los w samotności.
@md23: Widocznie dla kobiet, lepiej jest być którymś z kolei materacem ociekającego testosteronem samca alfa, niż monogamiczne życie pod jednym dachem z jakąś ciamajdą. Pamiętaj, że tylko 40% ludzkich niebieskich dało radę się rozmnożyć, gdyby nie wojny i małżeństwa aranżowane, to hohoho jeszcze by mniej było. Jeśli ci to pomaga, to pocieszaj się, że wszystkie wredne różowe spotka parszywy los w samotności.


@kannah34: Oni zyja w jakims przeswiadczeniu, ze kobieta
via Android
  • 89
@kamila-rodowicz haha, uderz w stół a karyny się odezwa. Świetnie ukazalas swoje lęki.

Każdy kto powie prawdę, już otrzymuje łatkę stulejarza, mizogina, chociaz gówno wiecie o mojej sytuacji matrymonialnej, wręcz uważam, że moja dziewczyna mieści się top 5 proc. Przedstawicielek płci żeńskiej. Whatever, jeżeli myślisz że mając 50 na karku nadal będziesz atrakcyjna, to sobie myśl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesli za gowniarza jestescie popychadlem, nie wyobrazajcie sobie, ze to sie zmieni magicznie. Nie zmieni. "Facet starzeje sie jak wino" odnosi sie tylko do zaradnych i przystojnych chlopakow, ktorzy w wieku nastoletnim nie maja juz problemu z plcia przeciwna.


@kamila-rodowicz: Jeżeli facet solidnie pracuje to naturalnie, że to się zmieni nawet, jeśli kiedyś był popychadłem. Za to kobiety mają termin ważności. Można się okłamywać naturalnie, że w wieku 50 lat z