Wpis z mikrobloga

@Negard jesteś w stanie sprawdzić po nr pesel na ilu meczach na R22 byłem? Macie taką możliwość w systemie bo szukałem na stronie, profilu i nie ma
@GrubyChudini To juz zalezy ile osob na mecz przyjdzie, bilety juz raz czy dwa sprzedawalismy w takiej ilosci, ale czy rekord bedzie to zalezy tylko od tego ile osob nie przyjedzie z biletem
@inspektor_erektor Juz wykorzystaly xd, mamy przypadki, ze ktos chce jeszcze zgłaszać kolejne grupy, ale juz miejsc nie ma. W nd udostepnimy wszystkie wolne miejsca, suma ich na calym stadionie nie przekroczy 50 tak na prawde.
@Negard: oficjalna twierdzi coś trochę innego

UWAGA! Do sprzedaży trafić mogą jeszcze bilety na sektory zwykłe z puli niewykorzystanej przez Sponsorów oraz zorganizowane grupy szkolne. Jeśli tak się stanie, będziemy o tym informować.


tak czy inaczej to jest max kilkaset biletów, w niedzielę to się na pewno rozejdzie

btw, kiedy rusza sprzedaż na Sandecję?
Zobaczymy teraz ile kibiców na Sandecję przyjdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A tak na poważnie to jestem ciekawy, jak po wygranej(mam nadzieję) w meczu z Legią skoczy frekwencja. Pierwszy test właśnie z Sandecją.
Swoją drogą można było sprzedawać bilecik w pakiecie. Jak kupujesz na legię to na sandecję możesz wejść za 10zł. Niektórzy z rozpędu kupowaliby na obydwa mecze(skoro już pofatygowali się przyjść pierwszy raz od dłuższego czasu)
@Negard: a co z Fan Clubami, mieli jakąś pulę zarezerwowaną czy jak? Ponieważ chętnych zbierali do dzisiaj, a niektórzy do jutra nawet i coś nie chciało mi się w to wierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolałem wcześniej samemu kupić przez neta.