Wpis z mikrobloga

Dziękuję wszystkim serdecznie za plusy i wsparcie, komentarze pseudogimboateistów będę na bieżąco usuwał i blokował, szkoda fatygi na dyskusję z debilami.
  • Odpowiedz
@arkagham: Jak widzisz, nie. Ludzie po prostu pokazują jaki stosunek mają do takich wpisów i jak bardzo jest on ważny dla innych. Ja popieram to. To nie jest miejsce na takie wylewy życiowe. Kogo obchodzi albo dlaczego nas ma to obchodzić że ktoś komuś umarł. Zastanów się.
  • Odpowiedz
@nokash: przecież równie dobrze możesz napisać, że kogo obchodzi, że ktoś idzie na rozmowę o pracę, albo dostał podwyżkę, albo kogo obchodzą jakieś żale przegrywów... pozbawiona sensu logika, po to jest czarnolisto żeby nie widzieć wpisów, które ci nie pasują. Nie trawisz wpisów o modlitwie, wierze, religii? to daj mirkomodlitwę na czarno i tyle, oszczędź proszę sobie głupkowatych komentarzy i docinek.
@retrobajery: tego to już w ogóle nie skomentuję, wiesz
  • Odpowiedz
@cymrev: No nie do końca. W ogóle nie kumam idei dzielenia się tak intymnymi sprawami jak śmierć. A inni jeszcze to plusują zamiast się po prostu pomodlić jak tego chcą. Czy to jest tak że się modle i daję plusa żeby kazdy wiedział że to zrobiłem? Pokolenia plusów, minusów, lajków i srajków. Chora patologia. Tag dałem na czarno także juz tu nie zobaczysz nie martw się.
  • Odpowiedz