Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyną kilka lat, ale ostatnio trochę nam się pogorszyło (głównie o to, że nie jesteśmy jeszcze zaręczeni, a wszyscy wokół śluby etc) i znalazła sobie "kolegę", który wyznał jej, że się w niej zakochał (zna go może niecały miesiąc). Obecnie poprzestało na tym, że jeśli ja zdecyduję się odejść to jest gotowa z nim spróbować, ale ale:
- rok temu miała miejsce podobna sytuacja (ona mnie pozostawiła dla innego), a po ponad miesiącu się odezwała, a ja dałem jej szansę;
- mieszkam z nią w obcym mieście, a do rodzinnego domu średnio mam możliwość wrócić;
Nie mam pojęcia co robić, jestem po prostu roztrzęsiony, mam ogromny chaos w głowie, wstyd mi przed kimkolwiek powiedzieć czy to z rodziny czy ze znajomych, że znowu mnie tak porzuciła, podczas gdy ja dla niej pozostawiłem wszystko za sobą w rodzinnym mieście, wyjechałem by z nią zamieszkać. Ja nie proszę, ja BŁAGAM o radę, bo mnie to po prostu przerasta...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com

Co robić?

  • Rzuć ją w pizdu i wracaj. 96.8% (1738)
  • Daj jej znowu szansę. 3.2% (57)

Oddanych głosów: 1795

  • 46
O #!$%@? mogłem być w Twojej sytuacji ale w idealnym momencie sytuacja się ogarnęła ( ͡º ͜ʖ͡º) problem jest z laska, sama nie wie czego chce, uciekaj bo będziesz się męczyć jak jasny #!$%@?