Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #polak #polakicebulaki #blackpill

Niedawno wróciłam z urlopu u @Mamaboss na południu Hiszpanii i jak zwykle, przeżyłam szok kulturowy... Faceci tam to ideały. Co drugi gość wyglądał jak model z insta, więc naprawdę tacy mężczyźni w realnym życiu istnieją i to nie są filtry i jakieś wymysły. Wiadomo, że było też sporo przeciętniaków, ale nawet taki zwykły Hiszpan bił każdego p0lusa na głowę. Oczywiście jak tu wróciłam to mam depresję bo znowu muszę patrzeć na te obrzydliwe, kartoflane mordy i jeszcze wysłuchiwać chamskich podrywów. Tamci mężczyźni mają klasę i wiedzą jak się uwodzi kobiety, nie to co te p0lskie neandertale... Przepaść jest ogromna, oczywiście na waszą niekorzyść. I wy się jeszcze dziwicie, że macie problemy z dziewczynami... no ja się nie dziwię kompletnie, te niepowodzenia są w pełni uzasadnione xD @Mamaboss z pewnością to potwierdzi bo ma takie same przemyślenia. Wie co mówi bo już jakiś czas tam żyje i ma się świetnie. Urlopik jak najbardziej się udał, poużywałyśmy sobie galancie i pocierałyśmy się pierożkami o Alvaro, było super. Już nie mogę się doczekać następnej podróży :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #polak #polakicebulaki #blackpill

Ni...

źródło: 363807296_777496154151312_6674633177673933870_n

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz