Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #niebieskipasek #psychologia ?

Mirki i Mirabelki ( ͡° ʖ̯ ͡°) chcę poznać Waszą opinię, bo martwię się i niepokoje, a zarazem denerwuje. Mój niebieski, lvl 21 nie umie wyjść gdzieś, aby nie pić chociażby piwa. W domu, w samotności rownież pije, nie do nieprzytomności, ale chociażby to piwo dziennie. Uważa, że to normalne i nie mam prawa nic mówić. Prosiłam go, aby w takim razie wyszedł gdzieś i nie pił nic procentowego, na co on zaśmiał mi się w twarz i powidział, że to jego życie i nie mam prawa mu dyktować warunków. Powinnam się martwić i próbować do niego dotrzeć czy to ja przesadzam i mam odpuścić?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 124
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tu już tylko można czekać aż #!$%@? ci w ryj.

Okrutne ale to jest tak oklepany temat. Dzisiaj nie liczy się twoje zdanie w tym co on robi, później w tym co wy robicie, później masz siedzieć w domu robić żarcie dziećmi się opiekować i dawać dupy w nocy aż się znudzisz taki typ faceta.

O dziwo są karyny którym to odpowiada bo facet ma być facet
Jedno, dwa piwa dziennie w domu to zupełnie normalne. Sam lubię się napić wieczorem po całym dniu roboty. Mój ojciec też tak robił, a nie był alkoholikiem. Wieczorne piwo dla mężczyzn to coś więcej jak %.

Problem byłby gdy się awanturował, bił albo jeździł po pijaku (choć akurat dla faceta 2 piwa to tyle co nic i nie wpływa to zbytnio na prowadzenie)
@AnonimoweMirkoWyznania: martw sie, a tak powaznie polecam ksiazke Oswoić narkomana - Robert Rutkowski, a na początek 20m2 łukasza i wszystkie 3 części (chronologicznie) rozmowy z Rutkowskim. Porusza różne aspekty uzależnień itd. daje do myślenia. Ludzie myślą : "jak menel nie wygląda to problemów z alkoholem nie ma przecież". A codziennie piwko dwa, i do tego w samotności, bo z kumplami to normalne, to zły znak.