Wpis z mikrobloga

#gearbest #zakupyzchin @GearBest_Polska

Proszę przestać szkalować i hejtować Pana @GearBest_Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°) Załatwił mi dzisiaj z gearbest sprawę telefonu która ciagnela sie juz dobry czas. Napisał do nich,a po 2-3 godzinach panowie majfrendy zaoferowali mi full refund na moje konto paypal. Cieszę się niezmiernie, mam nadzieję ze kasa szczęśliwie dojdzie. A tak w ogóle mireczki jak już dostanę kasę na paypal i będę chciał sobie spokojnie przelać na konto, to po prostu przelać na konto i pogodzić się z lekką stratą plna? Czy może da się wpalcic z paypal na revoult bez duzych strat?? :)
I załączam screena co mi gearbest pisał i jak zmienił swoje zdanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
magawek - #gearbest #zakupyzchin @GearBestPolska

Proszę przestać szkalować i hejto...

źródło: comment_0xpfhTV7BKZTCF1TZ4iHInciOd0P1EU2.jpg

Pobierz
  • 22
@widmo82: Paypal na mnie wyłozył chu.. już dawno pisalem o tym w pewnym poście. :) Napisalem do PKO o chargeback w miedzy czasie. Jesli gearbest mi przeleje na konto bankowe to bedzie najlepiej.
@widmo82: Stanal po stronie gearbest, na podstawie ICH trackingu. Nie wiem jaki im wtedy tracking pokazali, ale ten moj pokazywal ze jest Wieden, wiec raczej w Wiedniu nie siedzę. Według trackingu gearbest przedmiot mialem dostarczony. Pozniej nie odwolalalem sie bo gearbest odrazu zaproponwal resend paczki, to sobie mysle OKEJ, co teraz moze pojsc nie tak? Sprzedam za 450 zł na alledrogo zwroca mi sie koszty a i ktos dostanie redmi 4x
@widmo82: W sumie rozmowa na infolinii ostatnio z panem z paypal tez mnie zniechecila do dalszych dzialan z pp. Nie dawał zbytnio dojsc do slowa i stwierdzil ze zarzucam im nieuczciwosc, a grzecznie przedstawilem sprawe, tak jak w protokole napisane, ze staneli po stronie gearbest, jak mozna bylo to inaczej ujac. :)
@magawek: Żebyś sie nie zdziwił. Ja tez najpierw dostałem maile ze mogę dostać 50% po rozmowach i tez przez działanie GB_PL(dziękuję za zaangażowanie mimo wszystko) z afera o zaginionych paczkach w Austrii dostałem wiadomość że dadzą 100% zwrotu. Jak odpowiedziałem że poproszę o zwrot, odpisali że mogą dać tylko 50%. Także pan chińczyk zwodzi i przedłuża chyba tylko z nadzieja że albo zapomnisz albo upłynie czas na roszczenie w Paypal.
@magawek: Ta sama sytuacja, jeszcze wiadomość od supportu że oni zorganizowali zwrot kasy. Rozwaliło mnie to... Zauważyłem że posty się nie lubią pojawiać, cenzura ? Pisałem do GearBest_Polska i nic... Długa moderacja ?
@GearBest_Polska: odblokujcie mi proszę pisanie komentarzy w waszych wątkach, tak się wam nie podobało ze pisałem ze moja paczka nie została wysłana przez prawie 6 tygodni, ze nie mogę teraz podać Wam numeru zamówienia o który prosicie :)