Wpis z mikrobloga

@defoxe: znajomy ma taką RS, miałem okazję pojeździć i niestety trochę smuteczek bo emocje jak na grzybach. To nie jest auto dla kogoś kto kocha motoryzację, kto lubi rozkoszować się jazdą, rozumie samochody i czuje je. To jest przeciwieństwo właśnie niestety, samochód nie budzi żadnych emocji po prostu przyspiesza jak dzik i tyle.
To nie jest auto dla kogoś kto kocha motoryzację


@elemenTH: Ja generalnie do samochodu się nie przyczepiam. Nie mam też uprzedzenia "bo Skoda"...
Tylko zwyczajnie ten dźwięk silnika z głośnika to szalę przeważył.
I zdaję sobie sprawę, że całkiem przyzwoite marki i samochody też takie rozwiązania wsadzają.
Jednak w dalszym ciągu jest to tragedia... Nie jestem nawet w stanie tego do niczego porównać.
Czuję zażenowanie trochę wiedząc, że burczy głośnik a
@defoxe: Ja też uważam, że skoda cywilna jest spoko, octavia to świetny wybór i kompromis pewien, cenię ją za ogromny bagażnik, sporo miejsca i solidność ale kurde robi wszystko żeby nie powodować w człowieku żadnych emocji w czasie jazdy. Takie auto że wsiadasz i jedziesz i nie myślisz o nim, to na prawdę świetny przemieszczacz, który nie angażuje i ok jako zwykłe auto. RS jest taki sam tylko ma mocniejszy silnik
brakuje mi jakiejś takiej dzikości, odrobinki szaleństwa chociaż


@elemenTH: To dodali głośnik przecież ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

SKODA - robicie to źle!
raczej w środku było cicho


@elemenTH: Może to badziewie wyłączył ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jeśli dobrze rozumiem, to ona tak burczy w "trybie sportowym" tylko.
@defoxe: @Retoryk: zapomniałem dodać: i w podobnej cenie ( )

samochód zrobiony po to żeby sobie bez problemu autostradą gdzieś szybciej pojechać bez problemu a nie, żeby #!$%@?ć po górskich zakrętach z wypryskami na twarzy