Wpis z mikrobloga

@nemiroff90: dziękuję :) Sama nie wiem, najchętniej to bym porobiła jakieś takie normalne rzeczy, pogadała o pierdołach, żeby nie skupiać się na tym i po prostu żyć dalej, tylko nie mam z kim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@krozabalka 2 lata temu miałem ciężki okres po rozstaniu. Dzisiaj z perspektywy czasu wiem, że rozpad tamtego związku to najlepsze co mnie w życiu spotkało!
Także ten, za jakiś czas będziesz się śmiać z tego okresu w swoim życiu jak ja i jedyne co będzie Cię boleć to to, że tak się zamartwiałaś! Serio
@krozabalka: ja świeżo po wyjściu z zakrętu (chociaż czasem zdarza się, że prawie wjeżdżam do rowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ),
nie masz jakichś znajomych, z którymi mogłabyś się spotkać? wypić piwko albo winko?:) nawet jeśli nie masz, to możesz znaleźć, tutaj na pewno znajdzie się ktoś, kto dotrzyma Ci towarzystwa. głowa do góry, dawaj rękę, zaraz Cię wyciągniemy!
@krozabalka spoko, jeszcze dodam, że bardzo pomogły mi gry komputerowe, choć wcześniej nie lubiłem grać. Pograłem w jakieś multiplayery i rozmawiając z innymi ludźmi tam o pierdołacH zapominałem o tym co było :) dodatkowy profit masz będąc różowympaskiem, w grach jest więcej stulejarzy niż na Mirko, więc miałabyś śmiesznie ^^