Wpis z mikrobloga

Janusze cebuli w akcji:
Nazwa firmy: Home.pl
Typ cebuli: Obciążanie klienta za wysyłkę "Pro Formy"! 4,96 cebulina za to że wysłali mi bez potrzeby "proformę" - mam u nich kilka domen, hosting i certyfikat, do każdej usługi wysyłają mi papierową pro formę i liczą sobie za to kasę! O ile jestem w stanie częściowo zrozumieć obciążanie klienta kosztem przesłania mu papierowej wersji zwykłej Faktury - tej właściwej (choć jest to karygodne) - to za cholerę nie wyobrażam sobie wystawiania opłat za wręczenie komuś swojej reklamy a tym de facto jest Pro Forma!

#cebuladeals #januszebiznesu #homepl #hosting #gorzkiezale
  • 24
Cytuję odpowiedź od @home-pl: Dziękuję za numer Pro Formy,
po weryfikacji dokumentu okazało się, że Twoje konto z podanymi na Pro Formie danymi powstało w wyniku cesji usług od innego abonenta (działo się to w lipcu). Z racji tego, że cesja jest procesem innym niż rejestracja usług – na jej etapie nie ma możliwości zaznaczenia zgód na e-fakturę i elektroniczną Pro Formę (można to zrobić dopiero w panelu). Co za tym
@grzylen ja miałem od kilku lat domeny w home. Co kiedyś zaznaczyłem to jedno, co teraz jest natomiast wprowadzone i platne, to drugie. Zapłaciłem za proforme i grzecznie poszedlem do linuxapl, bo tam już miałem hosting. Na dodatek taniej o połowę jest przedluzenie. Z całym szacunkiem do firmy home.pl z mojego miasta, ale nie widzę różnicy w działaniu, ale w kieszeni już tak.