Wpis z mikrobloga

No i stało się #rozdajo małe #retrocomputing Dla zainteresowanych do wygrania mój stary, dawno nieużywany #c64 nie #atari nie #amiga !!!

Zestaw: komputer + zasilacz
Stan: działa
Wygląd: 3+ (obudowa do czyszczenia, lekko porysowana, ułamany jeden zatrzask ale cała)

Zestaw ubogi i należy trochę go doinwestować, czego potrzeba:
- odpowiedni przewód AV - najlepiej S-Video, w ostateczności odpowiedni przewód antenowy
- oczywiście odpowiedni TV lub konwerter VGA/HDMI do monitora
- odpowiedni kontroler gier - prawilny joy
- jakiś magazyn danych: magnetofon, stacja dysków, SD2IEC. Polecam to ostatnie urządzenia, do kupienia za poniżej 100pln.

W losowaniu biorą udział plusujący/komentujący, nie biorą zielone ludziki z kontem założonym 31.10.2017 i później.
Losowanie w środę późnym wieczorem, wysyłka w ciągu 7 dni, w zależności od mojego czasu.
LostHighway - No i stało się #rozdajo małe #retrocomputing Dla zainteresowanych do wy...

źródło: comment_K5TA7ajxDL7Ppg4n1XEYK2KIXvapUAP7.jpg

Pobierz
  • 62
@LostHighway: ojeju, zawsze chciałem mieć C64, zawsze coś nie mogło pyknąć. Dawno temu, gdy wartość tego cuda sięgała 50 złotych, ja byłem w podbazie i kiedy byłem gotowy wylicytować zadbany egzemplarz mame mówiła "po co ci ten złom". Później gimba, liceum, studia.. a Commodore 64 są już warte prawie 150-200 złotych i jednak wolę włożyć coś do gara niż bawić się w klepanie BASICowego kodu. Eh, może kiedyś..