Wpis z mikrobloga

@dawid110d: Duplikat. Poza tym trochę śmiesznie wygląda to ciągłe odwoływanie się do przeszłości, bo zarówno NaEkranie, jak i GH nie chcą mieć dziś z Żeglińskim za wiele wspólnego. IMO, patrząc po pierwszych tekstach, nie wróżę im sukcesu. Za NaEkranie przemawiają korzyści skali, Serialowa ma lepszych redaktorów.
@dawid110d: naEKRANIE.pl wywodzi się z hatak.pl a nie grupyhatak.pl i to co zostawił Żegliński w porównaniu z tym czym jest ten portal dzisiaj to są 2 różne światy. Jak go sprzedawał (bo przecież nikt mu go nie zabrał tylko kupił) to był serwis wielkości bloga z grupą zapaleńców bez wynagrodzeń i wizją marnej przyszłości, dzisiaj to największy gracz po FW notujący rok do roku ogromne wzrosty z zadowolonymi pracownikami, którzy za
@houk: no zgadza się, tak napisał, ale czy kiedykolwiek poznałeś wersję drugiej strony? zapewniam, że prawda nawet nie jest bliska do tego co tam jest napisane ....
@houk: Nie wiem, po co mnie wołasz do tego grafomańskiego tekstu, który dawno temu zakopałem, ale skoro już to zrobiłeś, to powiem tak: "Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma was".
Dla wykopków scenariusz, że ktoś coś zabrał, ukradł i przez to ten któremu zabrano chciał się zabić brzmi jak piękna historia, ale gdyby się okazało, że jednak ktoś kupił i to nie za mało pieniędzy to już by nie było o czym pisać, nudy