Wpis z mikrobloga

Mam problem. Dwa lata temu wypłaciłem z giełdy #cryptsy navajocoin (dzisiaj navcoin) na portfel. Myślałem, że wszystko jest ok. Ostatnio chciałem sprawdzić stan portfela. Transakcja jest w portfelu, ale niepotwierdzona. W między czasie dowiedziałem się, że owa giełda upadła. W takim wypadku moje coinsy przepadły czy jeszcze jest możliwośćich przepchnięcia i potwierdzenia ?

#kryptowaluty #navajocoin
  • 14
@wowo06: jak transakcja(czyli jej id) jest w portfelu to została zlecona, jakim cudem niby nie doszła po tak długim czasie? Czy masz na myśli "zlecona na giełdzie", więc giełda nie zrobiła jej jeszcze fizycznie w łańcuchu
  • 0
@iAmTS: najpierw miałem problem, żeby wydobyć klucz prywatny i importować go do portfela (wg mnie coś było nie tak z plikiem wallet.dat). Teraz widzę transakcję, która jest w historii, ale adres wysylającego jest „unknown” i 0 potwierdzeń. Najdziwniejsze był to, że po zamienieniu wallet.dat na ten mój zarchiwizowany 2 lata temu, w portfelu nie było adresów, a transakcja się pojawiła.
  • 0
@AdanQ: Czyli jeżeli nie przelałem ich w czasie na giełde to jest pozamiatane ? Może jeszcze jest szansa odzyskania ich poprzez starą wersję portfela ?
  • 0
@svider86: Mam bloki od 2014 roku do teraz. Udało mi się je jakoś zdobyć. Problem w tym, że foldery z navcore i pobranych bloków się nie pokrywają, a jak wrzuce te ściągnięte bloki do folderu navcore to portfel nie chce się połączyć. Może wiesz coś więcej i doradzisz ? :)