Wpis z mikrobloga

Dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym dołączyć do grona posiadaczy xiaomi! Jako laikowi tej marki jak i komuś kto na smartfonach w ogóle się nie zna i używa ich wyłącznie do przeglądania mirko, YT, FB co możecie powiedzieć/doradzić? Warto? Będę zadowolony? Jaki model wybrać (jeżeli budżet wynosi ok. 1250zł)? Z tego co sam poczytałem wnioskuję, że ciekawymi modelami są Mi A1 i Redmi Note 4, ale bardzo zależy mi na Waszym zdaniu.
#xiaomi
  • 21
@k0mar Jak korzystasz z telefonu w taki sposób, to nie zależy Ci na wyczesanych benchmarkach. Kup sobie LG G4, flagowca ktory jakością wykonania na łeb bije Xiaomi i do tego ma normalny sprawny serwis.
@k0mar: zakup z Polski czy z Chin? Jesteś blisko Mi6, bardzo dobrze wykonanego telefonu, który jest obecnie w czołówce smartfonów na świecie. Osobiście mam i bardzo polecam.
@k0mar: no hej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do YT i Mirko te telefony które wymieniłeś wystarczą aż z nawiązką.
Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało ʕʔ
@MiSpot: to może moje pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Note 4 czy Note 4x? Jest jakaś mega różnica? I czy w Polsce dostanę wersję z procesorem MTK Helio X20+ czy jednak Snapdragon lepszy? Wersja oczywiście 4GB RAM i 64GB pamięci wbudowanej.