Wpis z mikrobloga

@Qfarcowy zgadzam się z tymi magazynami, kradzieżami itp (mój wujek i jego syn jeżdżą na po Europie) ale ten spot robi wielkich poszkodowanych z kierowców. To tak samo jakbym ja #!$%@? sobie film że codziennie bliżej mi do śmierci bo pracuje blisko metanu. Chodzi mi o to jak rakowo jest to zrobione, w stylizacji dramatu. To wybór ludzi, którzy piszą się na pracę w tej firmie.

@Niedoszly_informatyk wytrzyj pozostałości po #!$%@? ojca
@mechaos: ale spuchłem xD skąd się od jakiegoś roku wzięło to brandzlowanie nad tym, że się jest kierowcą? gorzej niż programiści xD

a nawiasem mówiąc to trochę kisnę, bo nie wiem dla kogo to jest spot - dla kierowców żeby się dowartościować? bo to co widać na tym spocie, to #!$%@?, ryzykowanie życiem, zdrowiem i pieniędzmi za bezsensownie małe pieniądze. Więc co, uświadomienie im tego? Czy pokazanie ludziom oj oj, ale
@mechaos: ten spot jest #!$%@? i stawia kierowcow w zlym swietle, bo:
1) nikt ci #!$%@? nie kaze jesc podczas jazdy, woec co to za #!$%@? o sniadaniach i obiadach za kolkiem. Jedzenie podczas jazdy obniza czas reakcji.

2) wymiana kola samemu to januszex-pol, bo o ile duze firmy powinny miec serwisy 24/7 Hiszpania-Rosja, to w malych jak wlasciciel nie dorzuca za wlasnoreczna wymiane to ja dziekuje. Jestem kierowca, a nie
@peszmerd i to jest zdrowe podejście. Zamknąłeś japy wszystkim co mają wyżej dupę niż oczy i #!$%@?ą je sobie! Dzięki za ten komentarz :D wuj mój coś podobnego mi powiedział o tym filmie tyle, że bardziej potocznym językiem z przerywnikami :D