Wpis z mikrobloga

@wetcat: ekhm, to teraz zdanie teorii to jakieś osiągnięcie?


@Shajo: Ogólnie zdanie prawo jazdy jest chyba uznawane za sukces życiowy, wystarczy spojrzeć na FB, a tam zdjęcia kartek z egzaminu praktycznego. Najlepszy był mój znajomy, w uwagach egzaminator napisał mu DYNAMIKA!!!, a on zrobił zdjęcie kartki, wyciął uwagę i... Wstawił na FB xDDDD
  • Odpowiedz
@Vergil_PL: To nie chodzi o sukces tylko o dosyć ważną w życiu chwilę. Dla 18 latka zdanie egzaminu jest ważną chwilą. Od tego właśnie są social media- dzielenia się ważną chwilą ze znajomymi. Ty zapewne z tych co tylko stalkują innych bez profilówki i myślą, że na tym polega Facebook.
  • Odpowiedz
@Hadzi jest dokładnie tak jak powiedziałeś! ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam co w domu robić, zbieram informacje o znajomych i bawię się w Cukierberga XDDD
Ja nie miałem takiej potrzeby, aby umieścić kartkę na Fb, bawi mnie to tak jak #!$%@? ze egzaminator może Cię #!$%@?. #!$%@? ze są kamery w samochodach i mozna się odwołać. Lepiej powiedzieć niż egzaminator Cię uwalił niż ze sam #!$%@?łeś. Albo
  • Odpowiedz
@Vergil_PL: w WORDZIE każdy egzaminator się zna i piją razem kawki, nie warto się odwoływać bo powtórzą Ci egzamin a nie zalicza go, do tego zostawiasz złe wrażenie, dlatego ludzie rzadko z tego korzystają. Często może się to zemścić nawet jak miałeś racje. Sam zdałem za drugim i się tego nie wstydzę ale jest dokładnie jak napisałeś i co ciebie bawi (choć nie wiem na jakiej podstawie), #!$%@? mnie egzaminator i
  • Odpowiedz
@Hadzi: Miałem przygotowaną obszerną odpowiedź ale #!$%@?łem ją przejściem na profil xD W każdym razie, może masz racje, może u Ciebie jest taki egzaminator. W WORDZie, którym ja zdawałem, nie przyczepiłbym się do egzaminatorów, nawet mój instruktor tak twierdził. Dla Twojej wiadomości nie zdałem za pierwszym, uwaliłem z mojej winy, nie egzaminatora - wymusiłem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wcześniej egzaminator przymknął oko, zgasło mi auto 3 razy,
  • Odpowiedz